Проблем с wp slide

samba

Active Member
Здравейте,
Не мога да разбера какво му е на слайдера на главната страница на този сайт
Има заредени 3 снимки с линкове всичко е настроено..
Ако може да хелпне, че ми къса нервите.. :confused:

Поздрави
 
От: Проблем с wp slide

Разцъкай си плъгините - вкл./изкл. Преди време имах проблем със слайдър на 1 УП, тръгнах да ровя кодовете, да правя какви ли не схеми, накрая до колкото помня просто 1 плъгин бъркаше схемата.
 
От: Проблем с wp slide

Здравейте,
Не мога да разбера какво му е на слайдера на главната страница на този сайт
Има заредени 3 снимки с линкове всичко е настроено..
Ако може да хелпне, че ми къса нервите.. :confused:

Поздрави
Слайдърите принцпно се упрвавляват от настройките на самата тема, а не от плъгин. Погледни в theme options дали има нещо нередно
 
От: Проблем с wp slide

Слайдърите принцпно се упрвавляват от настройките на самата тема, а не от плъгин. Погледни в theme options дали има нещо нередно

Ами гледах и няма нищо.. всичко е включено.
Ще разцъкам плъгините както каза eLast и ще пиша пак :)
 
От: Проблем с wp slide

Разбрах от къде идва драмата.. има един плъгин "Constant footer" та, той ме е бъзикал..
Бях го сложил, за да скрия линковете ама сега трябва да търся вариант как да ги махна.. :)
 
Re: От: Проблем с wp slide

Разбрах от къде идва драмата.. има един плъгин "Constant footer" та, той ме е бъзикал..
Бях го сложил, за да скрия линковете ама сега трябва да търся вариант как да ги махна.. :)

Е не е особено трудно. През редактора във футер.пхп ги махаш. Само че това си е чисто кощунство над работата на човека. Като не искаш линкове във футъра - плати си за дизайн. Има за по 20-30 долара страхотни дизайнчета. Не стига, че този е безплатен, ами ти искаш да отнемеш единственото, което е оставил автора.
 
От: Re: От: Проблем с wp slide

Е не е особено трудно. През редактора във футер.пхп ги махаш. Само че това си е чисто кощунство над работата на човека. Като не искаш линкове във футъра - плати си за дизайн. Има за по 20-30 долара страхотни дизайнчета. Не стига, че този е безплатен, ами ти искаш да отнемеш единственото, което е оставил автора.

Ами има го платен 30$, но на този етап нямам намерение да купувам тема.
Футера е криптиран..
Ще я оставя така на този етап. Не ми пречат, а ме дразнят, но ще измисля нещо тези дни :)
 

Горе