Проблем с WP Subscriber Form - превод

Synthetic

Active Member
Здравейте колеги! Днес си инсталирах този плъгин за субскрайбърс - http://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/wp-subscriber-form

Проблемът се състои в това, че не знам какво трябва да направя за да ми се показват на български полетата "Your Name" и "Your Email". Опитах се да сменя английските думи с български (в subscriber-form.php файла), но без успех - текстът излиза под формата на ..ероглифи. Още в началото на инсталацията съм превел блога си на български, а и темата към него...

Някой може ли да ме посъветва какво да направя, за да се получат нещата?

Благодаря предварително!:)
 
Ползвай Notepad ++ за редактор и винаги записвай с utf-8 without bopm

585_encoding.jpg
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Здрасти колега!

Пробвах това, което си ми препоръчал, но за съжаление пак не става.... :/
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

На мен ми ги преведе на БГ, но ми излезе така, като се опитах да я сложа като text widget , когато пейстнах кода просто в полето за текст.

subscribe.jpg

ТИ как я "активирваш" , тоест как правиш така , че да се покаже на сайта ти ?
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Привет отново!

Реших проблем, като използвах метода на колегата ktomov, но с тази разлика, че избрах convert to UTF-8 и сега думите ми излизат правилно!:)



lowriderzzz, май не успях да те разбера добре... Няма защо да поставящ каквото и да е от плъгина като текст widget. Направо си инсталираш плъгина през wordpress, след което избираш SETTINGS - > WP Subscriber Form , попълваш си feedburner URL-a и си готов:)

Пиши ми с подробности какъв точно е проблема при теб.....
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Привет отново!


lowriderzzz, май не успях да те разбера добре... Няма защо да поставящ каквото и да е от плъгина като текст widget. Направо си инсталираш плъгина през wordpress, след което избираш SETTINGS - > WP Subscriber Form , попълваш си feedburner URL-a и си готов:)

Пиши ми с подробности какъв точно е проблема при теб.....

А този линк слагам ли го някъде ?
For example from url "http://feeds.feedburner.com/sharp-coders" just enter sharp-coders

Тоест тук wpsubscribe.jpgкакво да напиша и настроя ?
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Трябва да се регистрираш във Feedburner, след което да пренасочиш novapsihologiq.com/feed (в твоя случай май е novapsihologiq.com/?feed=rss2) да се зарежда с feedburner. За това може да ползваш плъгин, който да пренасочва, а също така може да видиш и в нета как да си го направиш ръчно. След като си готов, виж username-а си, който в случая ще е нещо от рода на feeds.feedburner.com/TVOQTUSERNAME. Ако твоят username във feedburner е novapsihologiq, ок - няма проблем. Остави го така, само си оправи другите неща :)
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Трябва да се регистрираш във Feedburner, след което да пренасочиш novapsihologiq.com/feed (в твоя случай май е novapsihologiq.com/?feed=rss2) да се зарежда с feedburner. За това може да ползваш плъгин, който да пренасочва, а също така може да видиш и в нета как да си го направиш ръчно. След като си готов, виж username-а си, който в случая ще е нещо от рода на feeds.feedburner.com/TVOQTUSERNAME. Ако твоят username във feedburner е novapsihologiq, ок - няма проблем. Остави го така, само си оправи другите неща :)

Аха... мерси. Ей сега ще пробвам
 
От: Проблем с WP Subscriber Form - превод

Ами.. то ми показва, че съм се логнал с Google профила ми във feedburner, но когато искам да отворя страницата http://feeds.feedburner.com/asparuhovski
(asparuhovski ми е юсър нейма) ми изписва това съобщение.

There has been an error of some kind. Ack!
FeedBurner could not deliver this feed to you because of the specific problem listed below:
 

Горе