Проблем

От: Проблем

Защо избяга?
Хвана те шубето или се притесни, че ще идва полиция, защото не си изряден?

От такива като теб колко пъти съм си оправял колата... Удрят и бягат.. Аман от вас страхливци!

А по темата: двустранен протокол се пише, когато дойде полиция на мястото на инцидента и 2-та сте съгласни. Така че имаш 3 варианта: даваш 100 кинта, плащаш ремонта или се опитваш да отидите пак на мястото на инцидента и викате полиция и лъжите...

Следващия път мисли малко, а не действай първосигнално. Ако мен питаш с малко си се разминал, защото можеха да викнат полиция и да ти напишат бързо, бързо акта и по живо и здраво заради това, че си избягал.





Относно мнението на giftbg.net: не е ли задължително и полицията да присъства за двустранния протокол? До момента такъв не съм правил, така че би ли пояснил ако си наясно?
 
Последно редактирано:
От: Проблем

Слушай сега при маневра ако направиш ПТП акта е 20 кинта така беше преди поне говоря от собствен опит.
Но твоето вече се води че си избягал от местопроишествието така че си си го заврял самичък.
Най добрият вариянт в случая е да си направите двъстранен портокол не ви трябва полиция не ви трябва нищо просто отивате да го заверите в кат после. И кой от кадето е.
 
От: Проблем

Бахтиии...ми поеми ремонта бе!

Само не разбрах как ти се е обадила :D

ах този гугъл кеш :mrgreen:
 

Горе