Пробле с Godaddy и PayPal

alus1onZ

Member
Преди малко опитах да си купя пореден домейн от Godaddy и за моя изненада не успях след като избрах за метод на плащане PayPal. Редиректна ме към PayPal, логнах се, accept-нах billing agreement-а, вкарах си данните за whois на домейна, преписах captcha-та и като цъкнах verify code и ми излезе това "Unfortunately, we are unable to process your purchase using this form of payment. Please utilize another form of payment, or contact (480) 505-8855 for further assistance.
Please click here to go back and confirm that your information is correct."

Опитах на няколко пъти но същия х*й.

След което реших да пробвам с PayPal Account on file at Go Daddy, Inc. (уж помни от предишни плащания Billing Agreement-а), но по погрешка бях спрял в PayPal Billing Agreement-а от последната ми покупка, защото от 10-тината ми опите сега имах суматия Billing Agreements с Godaddy в PayPal account-a ми.

Та въпроса ми е някой знае ли как подяволите да изчистя всякакви "запомнени" PayPal сметки в Godaddy , за да опитам всичко на ново или да сподели какво да направя, че да си купя скапания домейн :mrgreen:

За протокола, преди 10тина дни си купувах домейн от там и нямах никакви проблеми. Преди месец време пак.
 
От: Пробле с Godaddy и PayPal

Аз също имах проблеми преди няколко дена... не знам дали проблема е същия но ето как беше при мен.
На страницата преди capcha-то (Enter your billing information) дясно има : "Please enter in a friendly name to identify this PayPal account:". Аз го оставях празно, но трябвало да се попълни, след което купих домейн без проблем.
 
От: Пробле с Godaddy и PayPal

Аз също имах проблеми преди няколко дена... не знам дали проблема е същия но ето как беше при мен.
На страницата преди capcha-то (Enter your billing information) дясно има : "Please enter in a friendly name to identify this PayPal account:". Аз го оставях празно, но трябвало да се попълни, след което купих домейн без проблем.

Точно това служи за тия PayPal Account on file at Go Daddy, Inc. сметки, но сега дори и да го попълвам не става, а не ми тегли от старата понеже съм прекъснал Billing agreement-а.
 
От: Пробле с Godaddy и PayPal

Оправих се! Изчистих кеша на браузера и спрях на ново всички Billing Agreements с Godaddy и се получи :)
 
От: Пробле с Godaddy и PayPal

Така и така е отворена тема свързана с PayPal да попитам и аз. Пречи ли ако си направя акаунт и не съм навършил 18, 'щото вече почна да ми трябва ?
 
От: Пробле с Godaddy и PayPal

Оправих се! Изчистих кеша на браузера и спрях на ново всички Billing Agreements с Godaddy и се получи :)

Същият проблем.

При мен стана така, че се опитаха да изтеглят сумата за подновяване на домейн. Но картата е празна естествено, тъй като я ползвам само за нет плащания.
След като я зарадих с нужната сума, това съобщение ми се появява вече 4ти ден. Какво ли не правих. :(
Пробвах с друг paypal акаунт, там пък съвсем ме отряза.

Изчистването на Billing Agreements от профила в paypal върши работа (Pay List)
 
Последно редактирано:
От: Пробле с Godaddy и PayPal

И аз имах такъв проблем миналата седмица, но просто използвах карта. Ако повторно имам проблеми вече ще знам как да ги реша ;)
 
От: От: Пробле с Godaddy и PayPal

Така и така е отворена тема свързана с PayPal да попитам и аз. Пречи ли ако си направя акаунт и не съм навършил 18, 'щото вече почна да ми трябва ?
Естествено, че не пречи, и аз нямах 18, когато си отворих акаунта.
 

Горе