Проверих сайта и е спам флагнат.. да махам ли тези беклинкове

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Така проверих уеб сайта си.. и какво да видя 0,9% спам скор .. speed metrics.png

след което долу се вижда беклинкове от такива сайтове..

spam score.png
да ги забраня ли през гугъл ДИЗАЛОВ тула тези домейни? като единия домейн с 4+ спам скор е моя личен освен да го зарежа и него..

А този домейн дали ще може да се спаси ? Или да си търся нов вариант? Нещо може би заради тези беклинкове сайта ми не може да се ранкне по-напред?
 
Имай в предвид че инструмента на моз може и да ти го показва 1 спам скор от 17 това ама това не значи че гугъл ги брой всички линкове за спам (като и обратното е валидно)

Ако искаш да постъпиш правилно ще махнеш всичко което няма да издържи ръчна проверка...

ако искаш да си агресивен .... сам си преценяваш за какво си взел стар домейн и колко сиво или черно да го играеш ... блек хет сеотата също правят пари само че там проектите са до време
 
Някакъв друг начин да проверя тези линкове? И да разбера кои ще са ми полезни.. Не съм си взел старт домейн.. просто домеййна беше на друга тематика сега е на друга.. от 2 години.. Но нещо не се ранква както трябва може би аз не успях да направя така че да се класира..
 

Горе