Програма за Спел Чек / Spell Check

От: Програма за Спел Чек

Как така различна от Word, в каква среда искаш да работи?
 
От: Програма за Спел Чек

Cyrilla Correct
 
От: Програма за Спел Чек

Човекът, който разработвал чекера за Open Office отдавна не се занимавал с това, а актуалният е пълен с много грешки. От моя гледна точка е безполезен. Само по програмката от моя линк се работи реално.
 
От: Програма за Спел Чек

Човекът, който разработвал чекера за Open Office отдавна не се занимавал с това, а актуалният е пълен с много грешки. От моя гледна точка е безполезен. Само по програмката от моя линк се работи реално.
Мерси. И аз така си помислих, защото търсех но не намерих нищо, както и нямаше линкове към нещо актуално по форуми и т.н. Ако някой все пак е попадал - нека даде линкче. :)
 
От: Програма за Спел Чек / Spell Check

Колеги да продължа темата с въпрос, някой запознат ли е с функциолността на кирилица корект? Има ли смисъл да и тегля пробния период?
 
От: Програма за Спел Чек / Spell Check

http://www.2shared.com/file/zgNgbqba/Cyrilla_CorrectHU.html

Това не е кракната версия. Просто е по стара но бачка безпроблемно дори на офис 2010. Преди беше безплатна, та това е безплатна пълна версия на продукта, нищо че е по стара версия. Аз ядове не съм имал.
 
От: От: Програма за Спел Чек

Тази програма проверява ли и граматиката? И въобще има ли програма,която да засича и граматични грешки?
Cyrilla Correct, дал съм линка по горе.
 
От: Програма за Спел Чек

Човекът, който разработвал чекера за Open Office отдавна не се занимавал с това, а актуалният е пълен с много грешки. От моя гледна точка е безполезен. Само по програмката от моя линк се работи реално.

Аз ползвам точно това и наистина работи перфектно. Открива дори пунктуационни грешки. Най-добрата програма за проверка на правопис, с която съм работил до момента.
 
От: Програма за Спел Чек

Точно, но линкът, който си дал е мирър с много стара версия. Потърси в Гугъл "idi spell" за официалния сайт с новата версия.

Иначе аз ползвам предимно вградения речник. Щракваш бутона "инфо", после при копиране на английска думи в клипборда, в прозорчето инфо се вижда превода.
 
От: От: Програма за Спел Чек / Spell Check

http://www.2shared.com/file/zgNgbqba/Cyrilla_CorrectHU.html

Това не е кракната версия. Просто е по стара но бачка безпроблемно дори на офис 2010. Преди беше безплатна, та това е безплатна пълна версия на продукта, нищо че е по стара версия. Аз ядове не съм имал.

Как се изполва тази програма.Вероятно аз бъркам нещо...Инсталирах я ,но ми излиза само икрила навигатор и документация..
 
От: От: Програма за Спел Чек / Spell Check

Как се изполва тази програма.Вероятно аз бъркам нещо...Инсталирах я ,но ми излиза само икрила навигатор и документация..

Отваряш Word и почваш да пишеш. Spell Check engine-а на уърда ползва кирила корект.
 
От: Програма за Спел Чек / Spell Check

ScreenHunter_01 Jan. 21 18.57.jpg В настройките ли е проблема.Нещо немога да се оправя с това животно.
 
От: Програма за Спел Чек / Spell Check

ScreenHunter_02 Jan. 22 16.03.jpgScreenHunter_01 Jan. 22 15.52.jpgВсичко направих,както е указано в упътването,но файда никаква.Някой има ли желание да помогне?С корекциите на английски няма проблем,но когато пиша на български никаква реакция.С офис 2010 съм.
 
От: Програма за Спел Чек / Spell Check

Пробвай да маркираш целия текст, после цъкни долу в ляво на статусбара където ти са езиците. По дефолт пише енглиш. Избери булгариан и дай ОК.
При мене си бачка без проблеми.
 

Горе