Програма за събмит на статии

Аз само да отбелейа че ръчното събмитване е най добро, първо защото тези софуери не работят като хората и второ защото ако ви едитва човек и разбере че го правите със сифтуер е малко по-трудно да ви одобрят, защото ще си помислят че е някакъв бот.

А че е по лесно си е така, спор няма. Аз имам такъв софтуер и немойе да се подкара, трабва да се регнеш в всички артикъл директоии една по една, няма опция да си го инсталираш и да постваш веднага.
 
Blinky каза:
Аз само да отбелейа че ръчното събмитване е най добро, първо защото тези софуери не работят като хората и второ защото ако ви едитва човек и разбере че го правите със сифтуер е малко по-трудно да ви одобрят, защото ще си помислят че е някакъв бот.

А че е по лесно си е така, спор няма. Аз имам такъв софтуер и немойе да се подкара, трабва да се регнеш в всички артикъл директоии една по една, няма опция да си го инсталираш и да постваш веднага.

Свесна програма за артикъл събмит още не съм намерил :) май само с директорийте имам късмет :p
 
georgimateev каза:
дайте някаква за директории

http://digixmas.com

georgimateev добре, че беше ти :) да се сетя да отворя това url :p digixmas са напрайли и за артикъл събмит. хахах ей ся ще го тествам
 
хух и тука трябва да се регваш яко по атикъл сайтове... ще го преживеем в името на $ ;)

edit: как са преибах, да бях прочел help-a преди да се регна по артиколите. abv няма pop. така, че не правете моята грешка. четете help-a(pdf file) и ползвайте gmail.com
 
Хехехе с това на DigiXmas става много лесно и субмитна един артикъл, но когато теглих пощата ми даде runtime error. Ако ви го даде и на вас следващия път като я теглите натиснете "Save Act. Links" преди да свърши :)
 
някои които е изтеглил новата версия на DigiXmas 1.0.5 може ли да ми каже дали деиства както трябва защото на мен ми събмитва в 100-тина с пр 0 а тия първите 300 не ги закача въпреки че съм си регистриран всичко точно,стоят на "пендинг"....
 

Горе