Програмиране

От: Програмиране

Пак се отклонихте. Колко от вас да правили сайтове от ранга гугъл и фейбук?
 
От: Програмиране

Пак се отклонихте. Колко от вас да правили сайтове от ранга гугъл и фейбук?
Аз!
Гейбук са на HHVM, след като се опариха с php, и видяха, че не става. Гугъл не са правили такъва сакатлъци.
Глеей ся... Примерно пускаш форум, като тоя, де пишем в него. В един момент те налазват 163 719 юзера, какъвто случай има в БГ, и то баш с vBulletin. Aко на Java ти трябва един процесор за единица мощ, на php ще ти трябват 12, да речем. Всеки се надява да стане голям един ден, и ако се случи - вече е късно да се мигрира на друга технология. Java не е много по-труден от php. Аз лично така и не можах да свикна на php, след като съм свикнал на истински език.
 
От: Програмиране

Аз!
Гейбук са на HHVM, след като се опариха с php, и видяха, че не става. Гугъл не са правили такъва сакатлъци.
Глеей ся... Примерно пускаш форум, като тоя, де пишем в него. В един момент те налазват 163 719 юзера, какъвто случай има в БГ, и то баш с vBulletin. Aко на Java ти трябва един процесор за единица мощ, на php ще ти трябват 12, да речем. Всеки се надява да стане голям един ден, и ако се случи - вече е късно да се мигрира на друга технология. Java не е много по-труден от php. Аз лично така и не можах да свикна на php, след като съм свикнал на истински език.
И по кой сайт от ранга на Г си работил?
 
От: Програмиране

И по кой сайт от ранга на Г си работил?
Първо искам да дефинираш какво значи ранга на Г.
Ако се сравнява по технологията - Гейбук няма шанс пред Жава.
Ако се сравнява по големина на фирмата - да, също толкова голяма е.
Ако се сравнява по натоварване - не, не е толкова огромен проект.
И по електронното правителство съм писал малко. Почти изцяло на Java, малко C#, и php не видях.
Какво точно искаш да знаеш, CV-то ми ли?
 
От: Програмиране

Първо искам да дефинираш какво значи ранга на Г.
Ако се сравнява по технологията - Гейбук няма шанс пред Жава.
Ако се сравнява по големина на фирмата - да, също толкова голяма е.
Ако се сравнява по натоварване - не, не е толкова огромен проект.
И по електронното правителство съм писал малко. Почти изцяло на Java, малко C#, и php не видях.
Какво точно искаш да знаеш, CV-то ми ли?

Нищо нищо, дано ти стига заплата за фолио.
 
От: Програмиране

Нищо нищо, дано ти стига заплата за фолио.
Я ми кажи имаш ли какво да криеш, и/или няма какво да покажеш? Какво е усещането от М$ да се ровят у всяка твоя стъпка, лични документи, предпочитания, какво пишеш по клавиатурата... И съм ти дал линк от официалният им сайт, че го правят.
"Нормалните считат за луди", някой някога го беше написал. За фолиото ли - аз съм взел мерки и без фолио. Теб и фолио няма да те спаси, дори профил на сексуалните предпочитания са ти направили! На мен ми звучи гадничко, ако и наистина да съм без отклонения, и съм хетеро.
Дано нямаш нелицензен софт, че са обещали и да те клюкарят на целия останал свят!
 

Горе