Продавали ли сте software чрез aff?

man0l

Member
Някой занимавал ли се е? Може ли да ми каже има ли файда и каква е конверсията. Има възможност да пусна като софтуерен пакет система за недвижими имоти ( сайт ). Та се чудя, има ли търсене и какво е вашето мнение по въпроса. Бихте ли се записали за такава афилиейт програма?
 
От: Продавали ли сте software чрез aff?

Да, бих се записал, а и предполагам че и комусионите им не са малки - все пак е нещо, което не е много уборотно, освен ако не е на някакъв абонамент. Аз лично съм промолтвал, но без голям успех. Но и бях в началото на афилиейт маркетинга. :) Конверсията зависи изцяло на самият webmaster, ти само имаш линк и банери, както и може би продуктови снимки. Рядко се намират програми в тази област предоставящи тамплейти. Все пак не е изключено да има.;)

Ако някои продава, може да сподели. Знам че има някаква далавера. Все пак и това са пазари. Били те за някой софтуер за банер мейкъл, или бял скрипт за навигиране на сървър на не толкова високо про ниво.;)
 
От: Продавали ли сте software чрез aff?

аз имам една такава програма - IMT Global affiliate program -ако искате разгледайте третия линк в подписа ми
-комисионни до 60 % за директна продажба
-предлага реална статистика ама нищо не съм продала до сега та да кажа за конверсията


до края на годината има 50 % отстъпка /с купон/ на всички продукти предлагани на сайта
 
Последно редактирано:

Горе