Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте! Както знаете напоследък качените клипчета в YouTube имат положителен ефект за SEO-то. Ефекта е още по-добър когато клипчето е с много гледания. Също така, това колко гледания има едно клипче, играе роля в оптимизацията за търсачката на YouTube, а това да класирате клипчето си на по-предни позиции там може да ви донесе доста гледания и трафик към основния сайт.

Именно затова, реших да ви предложа моята оферта за гледания на клипчета в YouTube.

Цена за гледания от цял свят:

- $3 за 1000 гледания.
- 10% отстъпка за поръчка на повече от 50 000 гледания.
- 20% отстъпка за поръчка на повече от 100 000 гледания.

Цена за таргетирани гледания (Великобритания, САЩ, Канада и други):

- $5 за 1000 гледания.
- 10% отстъпка за поръчка на повече от 50 000 гледания.
- 20% отстъпка за поръчка на повече от 100 000 гледания.

Какво получавате:

- Качество.
- Изпращаме Ви реални прегледи, а не гледания от ботове.
- Изпратили сме над милион гледания и не сме имали замразено клипче.

Очаквайте:

- YouTube коментари.
- YouTube харесвания.
- YouTube subscribers.
- YouTube любими.

За Афилиейти:

Програма за афилиейти е затворена. В нея не може да членува всеки. Ако желаете да сте член, моля пратете ми лично съобщение и опишете как смятате да промотирате услугата и по наша преценка ще решим дали да Ви включим или не.

Отчитането на комисионните става на доверие. Смятам, че съм доказал се член, на когото може да се има вяра. В момента нашата афилиейт система не е изградена напълно и затова ще трябва да ми се доверите. За да улесним отчитането и да подпомогнем вашата кампания, ще дадем на всеки афилиейт уникален, избран от него промо код за 10% отстъпка. На края на всеки месец ще пращаме видео, в което сме заснели в нашия панел колко поръчки са направени с този код и каква е тяхната стойност.

Плащането става през първата седмица на всеки месец при достигнат минимален лимит от $50. Всеки афилиейт получава 20% от всяка поръчка направена с неговия custom промо код. Според цените обявени на сайта ни, от поръчка може да се печели между $3 и $74! Нека уточня, че начисляването на комисионната става върху базовата цена, т.е. ако клиент поръча услуга за $100 и плати $90 посредством промо кода, то вашата комисионна се начислява върху стоте долара.

Плащането става чрез PayPal. В определени изключения може да се плати и по банков път.

Надяваме се искрено да правим бизнес заедно. Ще се радвам да отговоря на всякакви въпроси както в темата, така и на лично съобщение.

Поздрави!
 
От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Таргетирани гледания от Белгия можете ли да предоставите?
 
От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Ако може да ми кажеш цените за 50,000 / 100,000 и т.н
 
От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Темата за търсене на афилиейти ли е само или и вие продавате изброените пакети?
Гледания от България предлагате ли?
Предлагате ли определен брой минути за гледане на клип?
За какъв период от време се навъртат да речем 1000 гледания? Ако е бързо има ли вариант да се разделят на по малки "вълни"?
Мислите ли да направите сайт, на който да продавате услугите?
 
Re: От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Ако може да ми кажеш цените за 50,000 / 100,000 и т.н

Цените съм посочил в първият пост. За 50 000 гледания е $135, а за 100 000 - $240.

Темата за търсене на афилиейти ли е само или и вие продавате изброените пакети?
Гледания от България предлагате ли?
Предлагате ли определен брой минути за гледане на клип?
За какъв период от време се навъртат да речем 1000 гледания? Ако е бързо има ли вариант да се разделят на по малки "вълни"?
Мислите ли да направите сайт, на който да продавате услугите?

Не става въпрос само за афилиейти, продаваме гледания, на цените посочени в първият пост.

Гледания от България можем да предложим в малки количества, до около 5000.

Не гарантираме време за гледане на клип.

Има възможност за забавяне на добавянето, да.

Имаме сайт от няколко години. За съжаление ъпдейтите на Гугъл го наядоха и от скоро стартирахме нов. Причината да не го посоча е, че цените там не са за България :) В тази оферта, цената е ексклузивна за съфорумци.
 
От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Можете ли да настроите гледанията да са разсрочени във времето по схема която аз ви посоча

Имали ли сте проблеми до момента с монетизирани видеа - бан, изтрити ...?
 
Re: От: Продаваме YouTube Views. Търсим афилиейти.

Можете ли да настроите гледанията да са разсрочени във времето по схема която аз ви посоча

Имали ли сте проблеми до момента с монетизирани видеа - бан, изтрити ...?

Досега имаме над милион доставени гледания и никога не сме имали проблеми с изтрито видео, баннато, съспенднато и т.н.

Разсрочването можем да го направим, но не знам доколко точно ще бъде изпълнена схемата. Кажете как точно желаете да се разсрочи (може и на лично) и ще помисля какъв вариант може да се измисли.
 

Горе