Продавам Домейн

Сорри братле, че те засегнахме, но истината е такава за нас :) може би сме прекалено бедни или пък не сме в час с домейн бизнеса, не знам дано си намериш купувач.
 
бтв имаше някаква история че Г пропуснали да си обновят google.de и го лопнала някаква фирма регистратор на домеини и после им го върнали срещу сътответната сума :)
 
Fozzy каза:
Moko каза:
и аз продавам един ...
google.com :roll:

Ех, да изтече google.com и да го купя аз, добре ще бъде! Те тези сигурно са го платили за 50год. напред! :p
в godaddy на всичко обвързано с google пише not available :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ами зающто или са го купили или просто искат да ти спестят неудобството от арбираж на които ще ти го вземат на 100% големити фирми са наели адвокатски кантори които по цял следят някои купил домеина със съответните буквички и пращат писма да им го трансферираш ако откажеш следва арбитраж и взимане ....
 
Moko каза:
в godaddy на всичко обвързано с google пише not available :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако се поразровя в нета, че не помня къде беше точно...всеки един адрес, в който се намира думата google, подлежи на законова санкция. Гугъл са си издействали патент :)
 
Aко сме точни е право върху търговска марка и имат право да предприемат мерки ако ти примерно регистрираш гугъл1.бг примерно заради подвеждане
 
Но ако регистрираш gogle .бг никой нищо не може да ти каже, въпреки, че доста хора от бързане могат да объркат сайта и да влязат в твоя!

П.С.: 69 мнения, харесва ми числото :)
 
Има проблем нарушаваш права върху търговска марка ама да не навлизаме в правни спорове
 

Горе