Продавам Домейн

ovanes

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам домейн www.TourismForce.com
Ако някой се интересува да пише.
Искам му доста пари, но не знам точната цена. При всички положения над 3000 евро. Пуснал съм го и на 2 други места по 10 000 евро.

Домейна е подходящ за:
- туристически софтуер
- туристически портал
- разработена програма към Salesforce.com (за това мога да предоставя и започната разработка)
 
Знам че не е разработен.
Винаги можеш да си регистрираш друг но не и същия :D
Но ако се разработи ще струва много повече. Вижте какви са цените на такива домейни в sedo.com. Ако се разработи ще му искам двойно.
А това, че тук хора предлагат сайтове за 20 лева си е техен проблем. При всички положения това предложение не се отнася за Вас а за някоя фирма в този бранш. Аз съвсем между другото го публикувах тук, ако някой нещо знае.
 
съжалявам, но този домейн и 20$ не струва, а ти си търсиш милионите, който има тия пари да свирка, с по-запомнящ се домейн и с вси4ко от до ще му го направим със кулинар4ето .Ако някой има 10 к евро и иска туристи4ески сайт да свирка.
 
бате тебе не те слуша главата май май такъв неразработен домейн и то не е някой 4-букви да му искаш тия пари :lol: :lol: :lol: илианским май трябва да напраиш и класация за най-абсурдните искани суми за домейн
 
TourismForce - не е лошо ... като домейн ... но не струва 3к ... не е чак толкова гениално, че само да се продава.

Tрябва си нещо зад това име ... може би ... след 6-9 месеца работа по сайт зад него би могъл да струва толкова. Ама сега ... $9 гледам, че продават .com тия дето ги ползвам :)
 
Домейн името според мен не е много запомнящо се пък и пр4 за 3000 евро ще си купя домейн и ще дам на някой да ми направи СЕО пък и ще ми останат
 
аз пък пожелавам успех на колегата.Дано го продаде и за 10 хилки, но не тук ще намери такъв купувач. Аз лично не бих дал толкова пари за домейн предпочитам сам да си ги измислям :wink:
 
ако беше tourism.com/net/info може някой да е склонен да даде повече от 100$
 
:)

Vijte sega :)
Tova e oferta za prodan.
Ne sum iskal mnenieto na nikoi dali struva tolkova. Ako iskah mnenieto vi shtqh da pisha tema "Kolko struva tourismforce.com". Az si znam kolko struva, ne mi se burkaite.
No poneje ima i svestni komentari na momcheta, koito ne sa ohluvi kato ostanalite (te si znaqt) shte vi obqsnq zashto struva tolkova domeina:
Ima web bazirana platforma Force.com (kum salesforce.com koqto e nai prodavanata web bazirana CRM sistema) Tam vuzmojnostite za razrabotvane na aplikaciq kum glvanata platforma sa unikalni. Izmestvat svetovni lideri kato IBM, SAP, Oracle. Poneje nqma oshte platforma za turizum tam tepurva nqkoi shte razraboti takava. Az bqh zapochnal, no nqmam nito vreme nito dostatuchno tehnicheski poznaniq. Za takava aplikaciq tourismforce.com e nai-dobroto ime. taka che vse nqkoi shte haresa tova ime, i shte iska da go ima za sebe si. Nqma da obqsnqvam, che za 2 meseca shte si izbiqt parite ot domeina.
Az shte si prodam domeina, ne se pritesnqvaite za men. Moje i da e sled 1-2 godini. Togava prosto shte mu vzema mnogo poveche.
Uspeh
 
tourism.com
сигурно може да се купи само домейна без сайта за над $50 000

ама за този боклук tourismFourse.com
търси някой чужденец, че съм чувал, че са по-тъпи.

Абе ако някой ти даде повече от $100 значи си хитър.

Въпреки, че много се съмнявам да има такава будала.

Щом пишеш във форум можем да обсъждаме.

Давам ти 30 лв за tourismFourse.com
Мисля, че много изгодна оферта ти правя!
 
dancho каза:
tourism.com
сигурно може да се купи само домейна без сайта за над $50 000

ама за този боклук tourismFourse.com
търси някой чужденец, че съм чувал, че са по-тъпи.

Абе ако някой ти даде повече от $100 значи си хитър.

Въпреки, че много се съмнявам да има такава будала.

Щом пишеш във форум можем да обсъждаме.

Давам ти 30 лв за tourismFourse.com
Мисля, че много изгодна оферта ти правя!

Изгодна е офертата :lol:
 
dancho прав си, че е боклук този домейн, но човека продава съвсем друго...
 
Щом пишеш във форум можем да обсъждаме.
Стиска ли ти да се държиш пренебрежително и без уважение към събеседниците си на живо?
Аз никога не бих казал нещо във форума, което не мога да кажа на някой в очите. А това което говориш ми доказва какъв "човек" си.
Аз се махам, че толкова простотия не мога да понеса.
Чао :)
 
Пич не се занимавай какво ти приказват другите гледай си бизнеса.Ясно е че тук няма да нямериш купувач.Аз на твое място щях също да му търся максимална цена ама е глупаво да влизаш в дребни конфликти.Успехи
 
Никак не е лош домейна... в момента това е една от най-развиващите се ниши, така че не виждам какво всички толкова пропищяхте...
Човека не ви е питал колко мислите че струва домейна, а дали има някой който проявява интерес.... Всеки си има собствен бизнес модел и идеи колко пари струват инвестициите му и дали си заслужава да плати за домейн. А и може би не сте запознати с някои сделки за домейни.

Примерно:
As the real world's real-estate bubble pops, a virtual one continues to inflate. Cruise.co.uk, a British travel agent, has paid $1.1 million for the domain name cruises.co.uk. An exorbitant sum to let pasty Englishmen know they are able to purchase more than one cruise at a time. The second domain is to be used for a "social network," Cruise.co.uk's PR agency claims.


Късмет с продажбата ovanes! Спред мен домейна е перфектен за софтуерен продукт.
 
при положение че .info* .mobi* .net* .org* .tv са СВОБОДНИ домейна ти струва не повече от 50 лева !!!
Поне вземи купи и другите свободни !!
 

Горе