Продавам Портфолио Layout

От: Продавам Портфолио Layout

ох заболява ме сърцето като видя подобно творение на гените на някой който виси в облаците...
ТОВА НЕ Е ДИЗАЙН и не очаквай повече от 0,20$ и то ще ти ги даде някой само от съжаление към това което си направил.
 
От: Продавам Портфолио Layout

еми по причината, че той не е по добър не продава така наречени "Дизайни".. замисли се, кой ще сложи това животно, като дизайн на сайта си .. текста ти колкото големината на така нареченото лого ..
 
От: Продавам Портфолио Layout

Да, дизайна е скапан и никой не би го ползвал. Но това мнение:

ох заболява ме сърцето като видя подобно творение на гените на някой който виси в облаците...
ТОВА НЕ Е ДИЗАЙН и не очаквай повече от 0,20$ и то ще ти ги даде някой само от съжаление към това което си направил.

Можеше да изглежда така:

"Дизайна не е много хубав, но става като за един от първите. Не е на професионално ниво, затова по-добре го разпространи безплатно, за да придобиеш повече популярност и опит. Успех и продължавай напред!"

Нямаше ли да е по-добре?! Аман от българщина!!!
 
От: Продавам Портфолио Layout

Да, дизайна е скапан и никой не би го ползвал. Но това мнение:



Можеше да изглежда така:

"Дизайна не е много хубав, но става като за един от първите. Не е на професионално ниво, затова по-добре го разпространи безплатно, за да придобиеш повече популярност и опит. Успех и продължавай напред!"

Нямаше ли да е по-добре?! Аман от българщина!!!

И квото му да изглежда така като гледам никъде не се споменава,че дизайна му "един от първите"

Кликнете върху снимката зада в голям размер
Ко ко речи?:)
 
От: От: Продавам Портфолио Layout

И квото му да изглежда така...

А ти ко речи?
Иначе подкрепям Fozzy, но не ми се вярва в скоро време да започна да виждам подобни постове, не и в този форум.
 
От: Продавам Портфолио Layout

Тук може да хвърлиш едно око как се правят дизайни:

themeforest.net/category/psd-templates

Не ми приемай мнението като критика, давам го като помощ да се усъвършенстваш има доста добри дизайни. :)
 
От: Продавам Портфолио Layout

Какво подкрепяте Fozzy бе ? трябва ли постоянно да укоражаваме "Дизайнерите", които си мислят, че са добри, и изобщо могат нещо .. ще му го кажеш това .. и утре ще видиш подобна тема от друг такав потребител стимулиран от твоето мнение .. ами немисля .. когато се научи да прави дизайни на професионално ниво, или поне съдаржателя на дизайна да не се срамува от дизайна на сайта си ... а и това да се прави дйзайн за портфолио, който се продава не е работа .. защо един "дизайнер" ще купува дизайн за неговия сайт, като може да си го направи сам .. така мисля, че бях изчерпателен ..
 
От: Продавам Портфолио Layout

Какво подкрепяте Fozzy бе ? трябва ли постоянно да укоражаваме "Дизайнерите", които си мислят, че са добри, и изобщо могат нещо .. ще му го кажеш това .. и утре ще видиш подобна тема от друг такав потребител стимулиран от твоето мнение .. ами немисля .. когато се научи да прави дизайни на професионално ниво, или поне съдаржателя на дизайна да не се срамува от дизайна на сайта си ... а и това да се прави дйзайн за портфолио, който се продава не е работа .. защо един "дизайнер" ще купува дизайн за неговия сайт, като може да си го направи сам .. така мисля, че бях изчерпателен ..

Прав си до някаква степен, но не бива да се забива човека в земята, а да му се каже, да се учи още 1-2 години и тогава да сяда да продава нещо, което е на ниво. Така, като го усереш, к'во да си каже, ще се отакже. Е, на някои хора не им се отдава и никога не се учат, на други пак не им се отдава много, но се учат с времето, на трети им се отдава...
 
От: Продавам Портфолио Layout

1во аз не съм дизайнер и не са правя на такъв, имам си човек на който му плащам и то прилични пари за да прави професионални неща.
2ро не смятам че някой може да има авторитет на дизайнер показващ подобни неща за продам ! Ако търсиш съвети ОК там няма да имаш подобни коментари.
3то научи се да правиш стойностни неща и тогава ги продавай /това се отнася за всички псевдодизайнери /

Коментара ми е за ваше добро, но ако не го разбирате ... това си е ваш проблем.
 
От: Продавам Портфолио Layout

1во аз не съм дизайнер и не са правя на такъв, имам си човек на който му плащам и то прилични пари за да прави професионални неща.
2ро не смятам че някой може да има авторитет на дизайнер показващ подобни неща за продам ! Ако търсиш съвети ОК там няма да имаш подобни коментари.
3то научи се да правиш стойностни неща и тогава ги продавай /това се отнася за всички псевдодизайнери /

Коментара ми е за ваше добро, но ако не го разбирате ... това си е ваш проблем.

Ти нали под професионален дизайн нямаш предвид сайтовете в подписа ти ? :lol:
 
От: От: Продавам Портфолио Layout

Ти нали под професионален дизайн нямаш предвид сайтовете в подписа ти ? :lol:

той е един сайт и не нямам навпредвид него.
Дизайнера ми е повече от добър /не смятам да коментира работата му тук/
Въпроса че е дори това което е в подписа ми е с пъти по-добро от това което е показано тук.
Идеята ми е да си седна автора на темата на Д-то и да почва да се упражнява и учи.
Не ако не иска да се излага.
 
От: Продавам Портфолио Layout

Да ама на тебе много ти знае "балалайката" да ходиш да раздаваш акъл наляво и надясно, като дори ти не се занимаваш с това, а имаш някакви наблюдения. Не го защитавам пича. Наистина е много зле с това, което предлага. Просто съм против теб. Във всички твои постове си проличава само едно "жалко подобие на дизайн"... И т'ва наляво и надясно. Заучил си една фраза и айде да я повтаряш тук и там, като не ти харесва нещо. Не си ти човека, който да му казва каквото и да било по тази тема. Нито пък е тук мястото. Все едно да си програмист,а аз не, и да седна да ти критикувам работата, сравнявайки я с на някой друг. :evil: Айде със здраве. Няма да вдигам тая тема повече. По-добре и ти не го прави.
 
От: Продавам Портфолио Layout

Последен коментар:
1во за полвин година имам 160 коментара и си помисли пак дали е наляво и надясно (
2ро коменитрал съм само тези подобия на дизайн, какво ще стане ако всеки почне да продава подобни **** ? Но май ще спра да коментирам вече тези теми.
3то имам достатчно опит за да коментирам и обсъждам дизайн за уеб
4то знам че тук не е много правилно да пиша и ще спра за в бъдеще и те разбирам защо си против мен
5то не се занимавам основни с програмиране ! Работата ми е да търгувам и да взимам решения за добрата реализация на уеб проекти. Така че от гледна точка на купувач се възмощавам че намирам подобни оферти тук
 
От: Продавам Портфолио Layout

Последен коментар:
1во за полвин година имам 160 коментара и си помисли пак дали е наляво и надясно (
2ро коменитрал съм само тези подобия на дизайн, какво ще стане ако всеки почне да продава подобни **** ? Но май ще спра да коментирам вече тези теми.
3то имам достатчно опит за да коментирам и обсъждам дизайн за уеб
4то знам че тук не е много правилно да пиша и ще спра за в бъдеще и те разбирам защо си против мен
5то не се занимавам основни с програмиране ! Работата ми е да търгувам и да взимам решения за добрата реализация на уеб проекти. Така че от гледна точка на купувач се възмощавам че намирам подобни оферти тук

Ама въобще не ме е*е колко опит имаш в уеб дизайна! Това не значи, че трябва да постваш толкова груби мнения?

Аз ако имам повече опит в ебането да дойда ли когато го правиш и да ти изръса:

ох заболява ме сърцето като видя подобно

Айде стига глупости, темата въобще не беше за това кой колко опит има...
 
От: Продавам Портфолио Layout

Аз не мога да разбера едно нещо. Човека не е попитал "какво е мнението ви за този дизайн?", а е написал, че продава дизайн т.е. трябва да пишат хора които искат да купят дизайна, а не идиоти които да го критикуват брутално! Мисля, че трябва да се въведе като ново правило на пазара:
Никои, които няма интерес към продукт да не пише в темата иначе следва БАН за определен период от време. Според вас не е ли така?

П.С: Сори, че ти оспамвам темата het3rik
 
От: Продавам Портфолио Layout

@cskasofia ти за админ ли се имаш, че предлагаш да има ново правило .. съжелявам, че спамим в темата на човека .. но да се научи да прави качествени дизайни и тогава да ги продава ..
 

Горе