Продавам Сайт за запознанства

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте колеги. Продавам сайт за запознанства, авторска е, НЕ е готова система.
става дума за www.artceluvka.com
Приходи до сега от гугъл е 10 Евро, има и вградена система от Mobio.
За да разгледате всичките функции моля използвайте име:silvia парола:silvia
Сайта е оптимизиран по всички браузъри. няма да пиша подробно функции, сами ще видите, а ако имате въпроси ще ви отговоря.
В тиксо няма да видите голям брой посещения,(имаше моменти когато стигахме до 4к импресий) тъй като Не съм развивал и не съм рекламирал. заедно със сайта идва и лого в пълен размер и Фейсбук фен страница (250+).
Хост и домейн са платени до Април/2014 от суперхостинг.
Според мен има свеж дизайн, естествено мога да ви променя ЦВЕТОВЕТЕ на дизайн,ако желаете.
Относно цена, пишете на лично, там ще се разбереме, цената е "народна"
И предлагайте вашите предложения.
Разбира се, МОГА да продам САМО система :)
П.С Ако ще откриете в поста правописна грешка, извинявайте, не съм ОТ България :)
 
От: Продавам Сайт за запознанства

Изключително нагъл и несериозен човек, внимавайте с него!!!!!!
 
От: Продавам Сайт за запознанства

Защо ли се обърках в ника на потребителя, жалко пропиляно ненужно време.
 
От: Продавам Сайт за запознанства

uphero дори не те познавам човек! не ме бъркай с някой друг.
Въшлю такъв нагъл боклук като теб не се забравя, и не се прави на ударен
 
От: Продавам Сайт за запознанства

uphero говори каквото искаш, сещам се кой си, боклук си ти, циганин, помня теб аз :) дето постоянно се опитва да краде мой дизайни и системи ) айде сиктир и не ми спами темата )))
 
От: Продавам Сайт за запознанства

uphero говори каквото искаш, сещам се кой си, боклук си ти, циганин, помня теб аз :) дето постоянно се опитва да краде мой дизайни и системи ) айде сиктир и не ми спами темата )))
На колко си?
 
От: Продавам Сайт за запознанства

Иво оставяй го тоя палячо да си пише, вижда се колко е бавен и червенее от км... :)) Аз му опънах червения картон още преди 2-3 дни
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе