Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

А какви са тея картинки в сайта?

:eek: това е статистиката на сайта от преди 2 дена не е самият сайт
сайта ще се каже само на сериозни хора готови да приготвят няколко хилядарки

____________________________________
да разгледаме нещата в цифри
100 000 уникални на месец от които 4% отиват във сайт за продажби което е 4 000 уникални на месец за сайта от които 1% правят поръчка което прави 40 човека по 20 лв печалба е 800 лв чиста печалба на месец за вашия сайт е преценета каква цена да му искам и вие да ми дадете - вече имам предложения
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

да разгледаме нещата в цифри

100 000 уникални на месец от които 4% отиват във сайт за продажби което е 4 000 уникални на месец за сайта от които 1% правят поръчка което прави 40 човека по 20 лв печалба е 800 лв чиста печалба на месец за вашия сайт е преценета каква цена да му искам и вие да ми дадете - вече имам предложения

Не е баш така както си я мислиш работата, много зависи от къде идва трафика и таргет групата:)
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

1. Добавяите името на сайта за който става дума в заглавието на темата по този начин: домейн.ком Даването на допълнително инфо като пр, беклинкс, униклани постетители импресии също е добра идея. Така доста увеличавате щансовете да намерите това което тъсите купувач / продавач / рекламодател

Пиши домейна тука, че аман от тарикати!
 
От: От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

:eek: това е статистиката на сайта от преди 2 дена не е самият сайт
сайта ще се каже само на сериозни хора готови да приготвят няколко хилядарки

____________________________________
да разгледаме нещата в цифри
100 000 уникални на месец от които 4% отиват във сайт за продажби което е 4 000 уникални на месец за сайта от които 1% правят поръчка което прави 40 човека по 20 лв печалба е 800 лв чиста печалба на месец за вашия сайт е преценета каква цена да му искам и вие да ми дадете - вече имам предложения

и как точно разбираш кой е сериозен и кой не?!?
 
От: От: От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

и как точно разбираш кой е сериозен и кой не?!?
нямам 10 поста и не ми разрешава да пращам лични съобщения

посочил съм email adres: -----------

P.S.
темата е видяна до сега от близо 500 човека до сега трябва ли всички да виждат сайта - които има пари в наличност ще ме намери
 
Последно редактирано:
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

сайта ще се каже само на сериозни хора готови да приготвят няколко хилядарки
Ако покажеш сайта си, повече хора ще се интересуват от него. Хората ценят времето си. Ако ги караш да пращат имейли и да чакат да им отговориш, единственият губещ ще си ти. Търсиш сериозни купувачи, но от твоя страна само едно "сайт за забавления, печели 800лв на месец" не звучи сериозно. За тези хилядарки, които искаш, постът ти трябваше да е много по-съдържателен. Все едно в някой хипермаркет да сложат буркани лютеница без етикети и информация, само един надпис отдолу "за повече информация - на касата, търсим сериозни купувачи". Според теб дали някой ще се заинтересова да се разхожда до касата, за да пита за продукта и евентуално ако не го хареса, да го върне пак на рафта при положение, че точно до лютеницата без етикети и информация има други буркани лютеница, но този път с етикети, цена и т.н. ?
Все пак ти пожелавам успех с продажбата ;)
 
нямам 10 поста и не ми разрешава да пращам лични съобщения

P.S.
темата е видяна до сега от близо 500 човека до сега трябва ли всички да виждат сайта - които има пари в наличност ще ме намери

Ти правила четеш ли бе?! К'во ми се правиш на интересен?
Ако ще продаваш - продавай. Ако ли не -
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

мдам, пиши url на сайта, какво е толкова тайно?
и без цена и повече информация ... на безплатен съб домейн ли е?
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Колеги, никой не искам да засегна стига се палете и спамили на мен пределно ми е ясно че искате да знаете всичко - вече към 20-тина човека се свързаха по e-mail и преговаряме

казал съм си условията кореспонденция по е-майл за сериозни хора с пари - пак повтарям и умолявам стига сте спамили защото май вие сте за наказание :):twisted::)
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Ти български разбираш ли?
Просто темата ти не е по правилата! Можеш да манипулираш всеки по този начин в Скайп или където и да било другаде.
ДЛЪЖЕН си да напишеш домейна, ДЛЪЖЕН!
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Аз да не оспамвам повече темата да кажа за последно, според мен щом не иска да покаже сайта нещо ми намирисва работата. Така че ако някой го купува да "фнимаа" :)
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Разбираемо е, че при такива обявени приходи не би си написал човека домейна тук поради ред причини, а не защото не ви харесва.
Все пак сме в БГ, а резултатите от форума излизат много бързо в Гугле и външни недоброжелатели и слухари колкото искаш.
А и който любопитства винаги може да му драсне едно емайлче.
Според мен излишно се дразните, а не помислите реално, че и вие не бихте искали да давате такава информация, ако сте продавачи и
въпреки правилата на форума.
 
От: От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Разбираемо е, че при такива обявени приходи не би си написал човека домейна тук поради ред причини, а не защото не ви харесва.
Все пак сме в БГ, а резултатите от форума излизат много бързо в Гугле и външни недоброжелатели и слухари колкото искаш.
А и който любопитства винаги може да му драсне едно емайлче.
Според мен излишно се дразните, а не помислите реално, че и вие не бихте искали да давате такава информация, ако сте продавачи и
въпреки правилата на форума.

За да се избегнат недоброжелателите се прави така: продавам сайта- напращела-мома точка ком подробности на ЛС. А не имам мнооо як сайт с 4000 уникална пак не знам си колко пари изкарва за подробности хората с пари да ме намерят :)

Ако има нещо нередно има доста хора дето разбират и ще си кажат мнението, в другия случай може да прецака някой, има хора които са начинаещи не са всички експерти все пак. Нали за това е форума за да си помагаме.

Аз попринцип не се намесвам в темите в пазара ама днеска съм изтрещял, ако админите сметнат може да ми тривнат мненията няма проблем:)
 
После да не видя лс със молби за помощ

съдеиствие ще оказваме само ако некоректния търговец е сложил
marketplace.gif
и е указано в темата за продажба къде го е сложил на сайта си а ако няма и отказва да сложи ЗНАЧИ ТРЯБВА ДА ВИ СВЕТНЕ ГОЛЯМАТА ЧЕРВЕНА ЛАМПА!!!


не намесваите форума като не му спазвате правилата при продажба и покупка. Това ще го направим за да ви за урок че не може да правите квото си искате и после да ни ревете на главите на нас да ви спасяваме от собствената ви глупост
 
добавено е към правилата не сте малки

http://www.predpriemach.com/announcement.php?a=2

4.1 Ако искате да имате съдеиствие от страна на форума при покупка на сайт!!! Накараите търговеца да спази точка 4 като добави картинката на сайта си и да укаже къде е добавена в темата в темата за продажбата.

МНОГО ВАЖНО !!!
АКО ТЪРГОВЕЦА ОТКАЗВА ДА НАПРАВИ ТОВА ТРЯБВА ДА ВИ СВЕТНЕ ГОЛЯМАТА ЧЕРВЕНА ЛАМПА И ДА СЕ ОТКАЖЕТЕ ОТ СДЕЛКАТА !!! СДЕЛКИТЕ СА НА 100% ВАША ОТГОВОРНОСТ ПОМОЩ ЩЕ ТЪРСИТЕ ДИРЕКТНО ОТ РАЗПЛАЩАТЕЛНАТА СИСТЕМА ПРЕЗ КОЯТО СТЕ НАПРАВИЛИ ПЛАЩАНЕТО ЕПЕЙ / ПЕИПАЛ / БАНКАТА ВИ, А НЕ ОТ НАС.

(Ако това правило не е спазено ни занимаваите да ви понагаме имаме си прекалено много работа за да ви спасяваме от собствената ви глупост а вие да ни се качвате на главите като не спазвате правилата)

ще се радвам на коментари все пак :) идеята му е да ви накарам да спазвате правилата иначе се оправяте сами не сте малки...

ама успяхте пак да ме ядосате като влязох
 
Последно редактирано от модератор:
в този си вид тая продажба и тематра е за кофата но ще поседи докато прочете новото правило повече хорА е малко като старото шарлатнското шоу на бобката (боби цанков) познаи какво има в кутията ... никога не показа какво има а цифра народ звънеше на импулсния телефон и тои им казваше не е това...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

ТОВА ДА ТЕ Е СРАМ ДА СИ ПОКАЖЕШ САЙТА...
КОЙТО ПРОДАВАШ... ЕВАЛ СЪМ ВИ И В НАГЛЕЦИТЕ
ТОЛКОВА ЛИ ТЕ Е СРАМ ОТ САЙТА КОЙТО ПРОДАВАШ ЧЕ ТЕ Е СРАМ И ДА ГО ПОКАЖЕШ И ЦЕНА ДА МУ НАПИШЕШ БЕ ЖМЕЛ ДЕВА ЧЕ СЕ ЯДОСАХ ДА ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ ...
ТОЯ ПРОДАВА КОТКА В ЧУВАЛ И НЕЗНАЕ КАКВА ЦЕНА ДА И ИСКА
ЕБАХ ТИ СМЕТКИТЕ ТЪПИ КОЛКО ПОСЕШЕНИЯ КОЛКО ВЛИЗАЛИ И КОЛКО ПРАВИЛИ ПОРЪЧКИ ТИ НА ТЪРГОВИЯ ЛИ ЩЕ НИ УЧИШ ? а?
покаже си сайта ИЛИ ИЗЧЕЗВАЙ
незнам защо тази ТЕМА НЕ Е ЗАКЛЮЧЕНА ТОВА Е НАЙ ДЕБИЛНАТА ТЕМА ЗА ПРОДАЖБА КОЯТО СЪМ ВИЖДАЛЛЛ
БАХХХ КОЛКО СЪМ ВЪЗМУТЕН ЧАК НЕМОГА ДА ПИША НОРМАЛНО
МНОГО МЕ ЯДОСА КЕЛЕША
И АЗ ПРОДАВАМ ТОГАВА САЙТ С ПОВЕЧЕ УНИКАЛНИ ОТ НЕГОВИТЕ И ЗА 200 ЛЕВА ПО ЕВТИНО ОТ НЕГОВАТА ЦЕНА АКО ИМА КАНДИДАТИ ДА МИ ПИШАТ НА [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ - ТОЯ Е РЯДЪК МОШЕННИК И ТЪРСИ НАЙ ГОЛЕМИЯ БАЛЪК КОЙТО НЕ РАЗБИРА ДА МУ ШИТНЕ ЛАЙНЯНИЯ СИ САЙТ ...
НОРМАЛЕН ЧОВЕК СЪС САЙТ КОЙТО СИ СТРУВА ПАРИТЕ С ГОРДОСТ ЩЕ ПОКАЖЕ СТОКАТА СИ НА ВИТРИНАТА...
КЕЛЕШ...
 

Горе