Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Фалшива статистка е дал тук:
http://sait-za-vas.hit.bg/

"за последните 2 дни" , но като гледам лентата доста напред върви .. поне 20 дни .
http://sait-za-vas.hit.bg/images/statistik 12.jpg
както се вижда и тук.
Не се занимавайте с тоя неграмотен израстък.
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Еми как ще даде "за последните 2 дни" статистика забележи как се сгромолясва последните дни трафика, което ме навежда на мисълта, че е от спам или друг подобен метод набавен :)
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

много яко се забавлявам с вас господа - неверници такива :) :) :)
за всички - сайта е продаден за 3600 лв на купувач от форума ако има желание може той да каже кои е сайта и да видите статистиката - честито на печелвшия :)
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

Айде балъка сам да си признае кой е ако го има. Докажи продажбата на сайта. Не си длъжен, но ще е храбро ако го направиш.
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

БАЛЪКА ДА МИ ПИШЕ ИМАМ НЯКОЛКО САИТА С ПО 4 000 УНИКАЛНИ :)
ЩОМ ДАВА ПО 3600 НА САЙТ - ШИ СА ПЕНСИОНИРАМ
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

много яко се забавлявам с вас господа - неверници такива :) :) :)
за всички - сайта е продаден за 3600 лв на купувач от форума ако има желание може той да каже кои е сайта и да видите статистиката - честито на печелвшия :)

Неверници сме били извинявай ама твоята работа е имам една кола много яка 400 коня ама само хората с пари ще ги пусна в гаража да я видят.

Както каза amoun, че и аз се изнервих егати келеша.

На надупения, честито! :)

PS: Това да те е срам от собствения ти сайт не го разбирам и да видим този дето го е купил дали ще го покаже или и него го е срам от сайта :)
 
Последно редактирано:
нали го "продал" нека бъде щастлив а купувача дано е доволен беше предупреден да не занимава никои от форума с глупости ако има проблем щото темата е в нарушение на правилата
 
От: Продавам Сайт с 4000 уникални на ден

С постановление номер идно с днешна дата
НАЗНАЧАВАМ venci ЗА МОЙ ГЛАВЕН И ЕДИНСТВЕН ПОСРЕДНИК - ТЪРГОВСКИ АГЕНТ
ДА МИ ПРОДАВА САЙТОВЕТЕ СРЕЩУ СОЛИДНА КОМИСИОННА!!!

имаше тука и един дето купува хубави сайтове за по 10 -15 лева
него ще го назнача с постановление номер двие
да ми ги купува!!

VENCI ШИ МИ ГИ ПРОДАВА.. А АЗ ШИ КИБИЧА У ДЖАКУЗИТО И ши СА НАЛИВАМ С МАРТИНИ И ШАМПАНСКО и аналгин срещо главобол
и само ще си проверявам сметките и ще си говоря с оная от банката как са ми лихвите и га мий падежа
 

Горе