Продавам Сайт 4х Месечния доход.

kriso89

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте продавам сайт. сайтът е изкарал за последните 3 месеца около 600 лева. Парите са от СМс и от Гоогле Адсенсе. Сайтът е качен на хит.бг но мисля че това не пречи щом изкарва постоянни доходи. Цена 800 Лева . Моля само заинтересованите да ми пишат на ЛС. Преди закупуване на сайта доходите се доказват от гоогле и мобио.бг. Цената е такава защото все пак е на хит.бг но си мисля че е добра инвестиция. Адрес на сайта 2win.hit.bg
 
Последно редактирано:
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

да със смсите сайта изкарва добре
ето статистиката като се има предвид че са слоожени от средата на месец МАЙ !
82.60 лв. - половин месец
173.00 лв. - цял месец
89.41 лв.- до 11 този месец.
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

Намека ми беше че съобщението приканващо потребителите да кликват по адсенс рекламите е нарушение на условията на програмата. За сайт който ще продаваш не е зле да го махнеш, така че да не баннат сайта (ако го прявят де - освен че трият акаунти)
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

Пич, махай подканването за кликове върху Адсенса, че да не ти блокират Адсенс акаунта.
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

Я ми прати статистика от нормален брояч на имейла, както и скрийншот от гугъл адсенс акаунта и от мобио бг, имейл: sammy.m93 [at] gmail.com
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

не мисля че някой ще плати повече от 150 лева за съмнителен хитарски сайт омазан с джумла и нагло лъгане от рода на тези реклами гогле ги направи за нас специално... щом лъжеш посетителите си - значи лъжеш и нас- АЗ ЛИЧНО НЕ ТИ ВЯРВАМЧЕ ТОЗИ САИТ ПРАВИ ПОВЕЧЕ ОТ 30-40 ЛЕВА НА МЕСЕЦ и то ги прави с измама което означава че скоро ще секнат ... това твоето е детско изпълнение ... дано като пораснеш си оправиш гледната точка, ценностите и морала
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

С тия 200 посещения дневно много се съмнявам да прави по 200 лева месечно тоя сайт.
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

Ами и при 200 лв на месец един нормален човек ще си купи хостинг за 40-тина лв годишно.
 
От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

aloooooooooooo
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам Сайт 4х Месечния доход.

точно това имах в предвид ... не сте дорасли за бизнес с такова отношение - и по 200 лева да изкарва за мен това са пари с измама - и скоро ще секнат - все ще се намери някой да удари един доклад че лъжеш посетителите си да кликат на банерите ... такива евтини шмекерийки са от днес за утре ... по добре помисли за напред да направиш нещо истинско не да чакаш на евтини шмекерии
аз не бих се занимавал да докладвам - но при това твое отношение сигурено някой вече го е направил ...:oops:
 

Горе