Продавам ТрафИк

Witness

New Member
Рейтинг - 80%
4   1   0
Здравейте. Продавам 10,000 уникални посещения за скромната цена от 15$. Посещенията са истински, а не генерирани чрез прокси или други програми. AdSense Safe, освен това по мои изчисления CTR е 2.3%, което е доста добре. Трафикът е окло 40% US и Ca и останалите са от различни места. Добре е сайтовете, които ще рекламирате да са на Английски. Ще получите и достъп до панел, който ще Ви покаже броя на уникалните, които сте получили. Посещенията ще ги получите разпределени за 3 дена, и по ваше желание, можем да уредим и друго разпределение.
 
Последно редактирано:
От: Продавам ТрафИк

Някаква ориентировка за типа аудитория и интересите му (т.е. от сайтове на какви тематики ги препращате)?
 
От: Продавам ТрафИк

Фактура издавате ли при по-големи суми ?

:clap::clap::clap::lol::lol::lol::D:D:D:twisted::twisted::twisted:
изби рибата да ти кажа

офертата е много добра стига да е реална
 
От: Продавам ТрафИк

Фактури не издаваме.. трафикът се състои от всякакви хора... нямат точно определена категоризация :D
 
От: От: Продавам ТрафИк

:clap::clap::clap::lol::lol::lol::D:D:D:twisted::twisted::twisted:
изби рибата да ти кажа

офертата е много добра стига да е реална

пиша от името на един БГ портал, който е готов да инвестира доста пари, сега
ще стартира и ЕН версия
говория фактура за суми над 1000$
но офертата е добра, до кога важи ?
 
От: Продавам ТрафИк

a от къде идва този трафик?
 
От: Продавам ТрафИк

И на мен ми е любопитно има ли краен срок това нещо.
 
От: Продавам ТрафИк

Краен срок? Не разбирам какво имаш предвид, но е възможно да определяте посещенията, които ще получите на ден или пък за час..
 
От: Продавам ТрафИк

Офертата ми харесва стига наистина да е така както казваш. А това за достъп до панел с брояч на уникалните - Аз лично вярвам само на Google Analytics ;) ! Пиши ми ЛС да пробвам тази оферта
 
От: Продавам ТрафИк

Ами под краен срок, предполагам че колегата има предвид до кога важи офертата, че и мен ме интересува по принцип за един проект който в момента разработвам но евентуално след месец най рано мога да поръчам услугата.
 

Горе