Продавам афилиейт Betmarket

Прощавайте,

мога ли да разбера, каква е причината да продавате афф акаунт в бетинг сайт, който излезе много скоро?

Проблем с правилата към афилиейтите ли има или какво?
 
Последно редактирано:
Прощавайте,

мога ли да разбера, каква е причината да продавате афф акаунт в бетинг сайт, който излезе много скоро?
Здравейте, искате да знаете каква е причината да продавам AfF. моя акаунт имам два акаунта единият продавам защо трябва ми приходи за друго нещо
 
Здравейте, искате да знаете каква е причината да продавам AfF. моя акаунт имам два акаунта единият продавам защо трябва ми приходи за друго нещо
Благодаря Ви за отговора. Желая ви успех с продажбата.
 
Благодаря Ви за отговора. Желая ви успех с продажбата.

То това май стана, че повечето казина сложиха някакъв лимит минимум за новорегистрирани - за да им изплатят полагащите им се пари? Не съм сигурен за конкретния случай дали е това, ама е шит история да се надяваш на такива shady компании, че ще ти изплащат полагащото ти се, задето спамиш за тях.
 
То това май стана, че повечето казина сложиха някакъв лимит минимум за новорегистрирани - за да им изплатят полагащите им се пари? Не съм сигурен за конкретния случай дали е това, ама е шит история да се надяваш на такива shady компании, че ще ти изплащат полагащото ти се, задето спамиш за тях.
Не ми интересува за нищо на мен ми трябва приходи затова го продавам.!
 
Смени си името във форума, да не могат да те намерят по имена от съпорта им - против ТОС-а им е това да селваш тяхни ентитита , и ще те резнат преди да си продал акаунта
 
Е като блокират акаунта след сделката тук, после се обяснявай, че нямаш сестра на купувача.. Ти си знаеш .
 
То това май стана, че повечето казина сложиха някакъв лимит минимум за новорегистрирани - за да им изплатят полагащите им се пари? Не съм сигурен за конкретния случай дали е това, ама е шит история да се надяваш на такива shady компании, че ще ти изплащат полагащото ти се, задето спамиш за тях.
Повечето имат минимум регистрации на месец - ако не ги достигаш, не изплащат :)
 

Горе