Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии мес.

От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Здравейте,

първо ако направите справка със сайта ми ще видите, че рекламите поставени стоят зад думите ми, че са купени.
И това, че не съм продал нищо е честа завистлива лъжа от ваша страна, което си е спам, да ви наказнаме тогава?
Това, че явно офертите ми ви притесняват е друг върпос и както каза redrum не мисля, че поставянето на мнения в моята си тема с информация за продадените позиции или линкове е спам.
Явно сте толкова незапознати със значението на самата дума спам, спам ще бъде ако поставям в темата си реклами на неща далеч не свързани с тематиката на темата създадена или поставям коментари отклоняващи се от темата.

За това моля осъзнайте се, не съм във вашите теми да рекламирам сайта си или рекламните му позиции.
В тази тема по-скоро се определят вашите мнения като спам, защото нито са по темата, нито е тук мястото за коментарите ви.

Поздрави.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Алъне за добро или за лошо този форум не е като другите - според мен за добро.
Не съм се ровил подробно в правилата на форума и не знам дали там има определен срок през който може или не може да се ъпва темата - ако такъв срок е заложен и момчето го е нарушил го банирайте.
Ако в правилата няма такъв срок и смятате че е пропуск го добавете.
Но докато няма такова правило не мисля че е редно да му правите забележки и да му давате акъл какво да си прави с темата.
За последният един месец покрай СОПА БОПА и други щуротии се изговори доста за ограничаването на свободата в интернет и постовете ти в тази тема са абсолютен нонсенс.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Говорите ми пълни глупости, няма правила, но има етика, ти колко души си виждал да си пишат в темата с 20 поредни поста един след друг? Аз пък друго ще ти кажа мантаман, като иска да си бъмпва темата > ще си я бъмпва като пишат други в темата, а какъв е смисъла да поставяш 20 поста един след друг при положение, че сам си пишеш в темата - никакъв. Да не говорим, че е изключително грозно и тоя индивид е единствения от много време насам, който си позволява сам да си бъмпва глупавата тема в продължение на месец без да има никакъв интерес към темата му от други потребители, добре че съм аз да го "бъмпна" леко.
1-2 Бъмпа е разбираемо и напълно логично, но да направиш 17 бъмпа е меко казано глупаво.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

За петнайсе дни я е дигал около 12 пъти като в повечето от случаите е било със информативна цел за продадени позиции - не мисля че е направил кой знае какво престъпление и от етична гледна точка.
Поне не ходи да спами на хората по темите както правят доста от участниците на които никой нищо не им казва.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Мантас, погледни му 9/10-ти от бъмповете са му нереални, да не говорим, дори да бяха реални, пак е супер идиотско да си вдигаш сам темите!!!
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Говориш за спам и се клеймиш като противник на това.
Говориш за идиотски действия, а не поглеждаш огледалото.
Говориш, а не виждаш, че ставаш за смях и хората ти го казаха.

Тръгваш да нападаш някого, първо неоснователно и второ го обвиняваш в нещо което ти правиш в момента, с какви очи продължаваш да пишеш и да наричаш поведението на някой идиотско, като не виждаш своето.
Когато дадеш точно определение за своето поведение, тогава дай и за другите и престани да спамиш защото ТИ вкара елемента на спам в тази тема.
За това моляте млъкни и ако имаш поне малко достойнство повече не посещавай тази тема и не определяй хората с епитети.

Поздрави.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

А твоето поведение да си вдигаш 1 тема от 1 акаунт с 18 мнения едно след друго с фалшиви постове какво е бе идиотче?
Кой ми го е казал? Мантаман? Мантаман е един, не си представям ако всички на моето мнение решат да се подпишат в тая тема, не го правят, само за да не ти вдигат глупавата тема с идиотските постове, не виждам нищо спамерско в мненията ми.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Продължавай да спамиш в темата, не ми пречиш.
С безмозъчно същество научило една обидна дума повтаряща се в речника му постоянно, няма какво да споря.

Поздрави.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Посещенията са вече 7 000, но цените не се променят!
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Аз мисля, че си за бан вече, добре че си в предприемач, във всеки друг форум биха ти напъхали в дупарата 10 банана, че да се научиш да не си бъмпваш темите като олигофрен.
 
Re: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Като пазара е свободен и това е позволено като не е направено грубо... както е позволено да се коментира в темите...


Това е все едно да викаш пред сергията "като не е с мегафон" и е информативно не вреди...
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Аха, не знаех, че се намираме в женския пазар, добре, вече ще знам.
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

На всички ни е ясно, че не знаеш къде се намираш и ако ще дебнеш всеки мой коментар за да спамиш, по-добре върви да си избиваш комплексите на друго място.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Кинг не забравяй че малко скромност и добро отношение не вреди на никого - това че форума разрешава по свободна изява на личността не означава че е хубаво да се злоупотребява
 
Re: От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импре

Аха, не знаех, че се намираме в женския пазар, добре, вече ще знам.

Просто да сме по умерени... само големите и груби гафове да го отнасят... :)
 
Re: От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импре

Кинг не забравяй че малко скромност и добро отношение не вреди на никого - това че форума разрешава по свободна изява на личността не означава че е хубаво да се злоупотребява

+1 умереност от всички страни трябва да има :)
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Още един линк е купен за 3 месеца.
Използвам този пост за да вдигна темата.


Поздрави,
 
От: Продавам банери и линкове в сайт с над 150 000 посещения и над 1000 000 Импресии

Вдигам темата!
 

Горе