Продава се: Продавам бизнес

От: Продавам бизнес

Сега е момента някои да се сдобие с хубав и лесен бизнес за изкарване на допълнителни доходи за без пари. След петък (ако не се продаде) цената остава старата...
 
От: Продавам бизнес

Прати подробности на лично.
Сайта и някакъв разчет по месеци
Благодаря
 
От: Продавам бизнес

не се аргументирахте по въпроса със сайтовете за безплатно отключване. Цената я намалихте на 1000 лв. веднага след като Ви демонстрираха и публикуваха снимки,че може да се отключва и безплатно.
Какъв е смисъла да плащаш за този вид услуга, при положение, че има начини това да става безплатно.
Моля, дайте по изчерпателна информация!
 
От: Продавам бизнес

не се аргументирахте по въпроса със сайтовете за безплатно отключване. Цената я намалихте на 1000 лв. веднага след като Ви демонстрираха и публикуваха снимки,че може да се отключва и безплатно.
Какъв е смисъла да плащаш за този вид услуга, при положение, че има начини това да става безплатно.
Моля, дайте по изчерпателна информация!

Обясних защо цената е такава до края на седмицата и това няма нищо общо със сайта за "безплатно отключване" които колежката е посочила.
Преди да започна да се занимавам с това, направих доста сериозен ресърч 3-4 дена с няколко устройства които трябваше да се отключат и резултата беше 0. Не казвам, че колежката не е отключила нейния модем, но това е единичен случай с определено устройство. Huawei имаш поне 50 модела, Alcatel имат над 100 модела но да не изпадаме в подробности...
За финал ще добавя следното. Отворете някои от големите GSM форумите дето имат рездел free unlock и вижте по колко request-a има на ден за отключване от Русия, Индия, Щатите и Европа и то към днешна дата 2016 г, не както някои обясняваше, че този бизнес бил умрял 2008 година. Та ако можеше да се отключва безплатно дали щеше да ги има тези request-a?
 
От: Продавам бизнес

тук става на въпрос не за това, че евентуално, би могло да се изкарват пари от този тип "бизнес" , а дали реално се изкарват пари, т.е ако Вие няма как да докажете приходи, то се губи смисъла от всичко. Трябва да се знае точно от момента от който сте започнали да работите до ден днешен, колко отключвания имате, приходи и др.
 
От: Продавам бизнес

Абе вие тъпи ли сте?
Няма баламурник които ще ви даде такава информация. Или поне баламурника не съм аз.
Ако някои желае някой след като го купи да раздава статистики...

Понеже няколко човека се обадиха, но все още се колебаят ще им дам шанс да се поколебаят на цена 1000 лв до края на седмицата (неделя)
От понеделник може да умуват на цена 2500 лв
 
От: Продавам бизнес

ти като ходиш до магазина не оглеждаш ли доматите, които купуваш?! Това е един прост пример, а тук става на въпрос за не малко пари! Всеки нормален човек би се поинтересувал когато купува нещо.
А относно това, че ни наричаш "тъпи" си е една кофти реклама за теб и продукта и системата която продаваш. Тук не е мястото да се обиждаме или да си изпускаме нервите.
 
От: Продавам бизнес

Sorry, ами при условие, че още с старта на продажбата съм посочил, че точно този аспект няма да го коментирам по никакъв начин, в 5 страници 100 човека ме питат точно това.
Имам си съображения и които не го е разбрал, няма и да го разбере.
Така,че приемете, че бизнеса се продава as is. Погледнете, преценете, ако виждате потенциал и можете да го развиете ок. Поемате риска и действате. Ако не, минавате на следващата обява.
Колко е скъп е въпрос на гледна точка, но 1000 - 2000 лв със сигурност ще се изкарат за по малко от година.
А дали бизнес практиката е месечна печалба х 12.
Ами 5 човека НА МЕСЕЦ х 10$ са 50$ х 12$ са 600$. Вече ако не смятате (или не може да си докарата) 5 човека на месец явно този бизнес не е за вас...
 
От: Продавам бизнес

Брей 3,281 прегледа на обявата ми, и интересното е, че нито на 1500, нито на 2500, нито на 1000 някои все още не се е решил. Не мога да разбера бъзлювци ли сте или просто нямате 1000 лв.
Както казах и преди в всеки бизнес има риск. Добре развития може да се срине, а слабо развития може да се доразвие, така, че да печели достатъчно. Въпрос на нюх.

Както мисля споменах, към момента сайта има около 400 посещения месечно, може да изглеждат малко, но това си високо таргетирани органични посещения от google(от хора които търсят точно това което предлага саита).
Ако 10% от тези потребители се възползват, това са 40 човека, ако 5% реши да се възползва, това са 20 човека, на месец...

Последен шанс да вземете бизнеса за 1000 лв!
 
От: Продавам бизнес

От 400 посещения на месец може да се възползват 10 души, а може и никой да не се възползва. Прави са колегите, че ти искат приходи. Всеки тук ще ти извади и даде 1000 лв, ама докажи, че за последната година сайта си ги е изкарал. Никой не е луд да дава пари за обещания. Да не говорим, че в дългосрочен план бизнеса за мен е обречен, понеже лично за мен всички производители вървят към предоставяне на напълно отключено за ползване устройство. Дежурното "нямам време да се занимавам" също не върви. Всички тук се занимаваме с нещо и го правим заради пари. Сиреч, ако нещото не носи пари, няма да се занимаваме. Измисли си друг отговор, прикачи доказателства за приходите последните 12 месеца и със сигурност ще си намериш купувач дори на 3 000 лв.
 
От: Продавам бизнес

От 400 посещения на месец може да се възползват 10 души, а може и никой да не се възползва. Прави са колегите, че ти искат приходи. Всеки тук ще ти извади и даде 1000 лв, ама докажи, че за последната година сайта си ги е изкарал. Никой не е луд да дава пари за обещания. Да не говорим, че в дългосрочен план бизнеса за мен е обречен, понеже лично за мен всички производители вървят към предоставяне на напълно отключено за ползване устройство. Дежурното "нямам време да се занимавам" също не върви. Всички тук се занимаваме с нещо и го правим заради пари. Сиреч, ако нещото не носи пари, няма да се занимаваме. Измисли си друг отговор, прикачи доказателства за приходите последните 12 месеца и със сигурност ще си намериш купувач дори на 3 000 лв.

Да всичко може и 4 и 40 и 400.
Пиша последно в темата да кажа, че бизнеса е продаден.
Благодаря на всички включили се.

Темата може да бъде изтрита, заключена или какъвто е реда...
 
От: Продавам бизнес

Стария номер: "сайта/бизнеса продаден" ... :lol:
 

Горе