Продава се: Продавам всичко!

Dafa Web

Active Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Продавам си следните сайтове на куп:
КАТО БОНУС, БЕЗПЛАТНО СЕО ЗА 1 ГОДИНА НА САЙТОВЕТЕ ЗА ОБЯВИ И ВАЛИДИРАН АДСЕНС АКАУНТ!

Уеб дизайн SEO сайт,развит:
daweb.top - към него прилежащите: бизнес точка в гугъл, фейсбук страница - facebook.com/daweb.top ; сателитна страница - dafaweb.ml ; профил във фрийланс.бг; ютуб канл със видеореклама и други

Сайт за обяви:
prodavalnik.top - към него прилежащите: бизнес точка в гугъл, 4 фейсбук страници и 2 фейсбук профила, ютуб канал, видеореклами и други.

facebook.com/prodavalnik.top/
facebook.com/prodavalnik.olx.bazar/
www.facebook.com/bgoferti5/
ФБ Профили:
facebook.com/prodavalnik.ml
facebook.com/profile.php?id=100023271103615 със ФБ страница към него facebook.com/prodavalniktop5/

Допълнително други фейсбук профили и всички акаунти свързани със сайтовете по социалните мрежи. бизнес точки и други

Директории:
spodeli.biz
feedscraft.com
- Е ПРЕМИУМ ДОМЕЙН, който Godaddy в момента ми го продават за 1000 долара. Тоест можете да спечелите от него.
web-sale.top
portal7.top
v-bg.eu
хората.com
links5.ml

Към всичко вървят бизнес точките където има, материали, статии, профили.

Английски:
ollx.me
googlle.eu
ollx.us

Други:
ollx.ru.nf
ollx.com.de

Домейни, без сайтове, идеята им беше да ги развивам като блогове в UK. Подарък към всичко - 5555.uk.nf ; webss.uk.nf; olex.xyz; olix.top

Продава се всичко НА КУП! Продавалника е оптимизиран, сефте го монетизирам от около Януари е с рекламки. Daweb.top е оптимизиран, но поизоставен, другите директории имат изградени линк билдинг и статиите им се разпространяват на различни места. Feedscraft е купена от друг колега и реално е стара директория, но е купен домейна, без стария сайт, който беше за споделяне от типа на сподели.еу. Сподели.биз също е откупен от колега.
Цена всичко - 7 000 лв.
Имейл за контакт ако нямате профил тук: [email protected]

Последно редактирано:

nikolai.mt

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
И таз хубава, такъв експерт с доказан опит да разпродава всичко, да не емигрираш в Африка?

Dafa Web

Active Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
И таз хубава, такъв експерт с доказан опит да разпродава всичко, да не емигрираш в Африка?
Намерил съм нещо по-добро за да го правя.

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Какво продаваш като фейсбук страници и групи?

Dafa Web

Active Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
На мен не си. :)
Мисля че ти писах. Но може би не се е пратило прекъсваше ми нета. Като цяло фейсбук страниците вървят със сайтовете, така че отделно не ги давам. :)

Горе