Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

vakarelski

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, ако искате да ъпгрейднете вашия компютър или да смените някои негов компонент ..аз съм вашия човек ;)

Пишете какво Ви трябва и ще ви кажа дали го имам, ще имам ли скоро и какви парички е.

Всички части са с гаранция.

*Гарантирани ниски цени на пазара.
 
От: Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

Търся си външно охлаждане за лаптопа, жегите не му понасят. Разполагаш ли с такова?
 
От: Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

На мен ми трябва router, който ще ми помогне чрез лан интернета ми да имам wi-fi в цялата къща, не съм много запознат, за това и го пиша тук, ако знаеш точно какво ми трябва и го имаш, да го взема.
 
От: Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

Аз диря хард диск SATA с капацитет поне 320GB.
 
От: Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

Понеже не отговаря бързо аз да ви оспамя - не предлагам да ви продавам защото не ми се занимава въпреки че ги имам тези работи - но това са неща които ги има ВЪВ ВСЕКИ МАГАЗИН и цената им е еднородна

Първяо тая стойка за охлаждането - за мен е голяма простотия виж как измислят сякакви джунджурии за да ти издърпат парите за безсмислени работи -
щом един лаптоп неможе да работи без тази стойка ... лаптопа е за ремонт !!! тая простотиия с няколко вентилатора - ще я ползваш няколко пъти и зарежи - тя убива целия смисъл от лаптопа !!! - иначе ги има и на илиенци даже 15-30 лева според модела а в магазин подобен уред който се води марков има и над тези пари даже съм виждал и над 100 алуминеви разни глупости - пак казвам ПЪЛНА БЕЗСМИСЛИЦА !!!

второто - уайфайчето на циципенев го има във всеки един магазин - да не ти пука за марката стига да не е "чауфайхуй" от 45 до 70 лева са нормалните такива рутери които ще ти свършат работа ! иначе има и изгъзици за над 100 ама да не ти пука - аз съм с каквито ми падне имам ТПЛ линк у дома ИМАМ НЕТГЕАР в склада ИМАМ И ДЛИНК - от всички съм доволен мятата нета из целите помещение и наоколо :)

за хардиска - най лесно има всякакви размери и модели даже по голям изобор имаш на хардискове отколкото на вибратори :) - цени от 80 до 100 лева

та това е мераклията нека ви носи чаркалаци ако има проблем че му спамя в търговската тема да ми драсне едно лично да изтрия поста :) с добри намерения го правя не да му развалям пазара - просто като стар професионалист в областа не се сдържах :)
 
От: Продавам всякакви части за компютри (гаранция) добри цени

Диря 1gb ram DDR 400 на тънки цени :)
 

Горе