Продава се: Продавам добре печеливш сайт за снимки

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам добре печеливш сайт със снимки и следните параметри:
- съществува от 2007-ма година
- постоянни приходи всеки месец
- не е наказан от Google
- печалбите идват от Adsense
- нулева поддръжка - за всичките години не съм качил и една снимка
- доказване на приходите за последните 48 месеца
- сайта е на български

Цена: приблизително печалбите за последните 20 месеца (между 5 и 10 000 лева, като точната сума като се видим лично)
Нова цена: печалбите за последните 14 месеца!!

Има всичко нужно като информация, за да започна преговори с потенциален клиент. Моля само и единствено хора, които имат финансовата възможност и желание да инвестират да се свързват с мен. Приблизителната сума е дадена, така че всеки може да си направи сметката. Благодаря предварително за разбирането!

За контакти:
Николай Николов
Тел: 0884150018
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

прати линк и скрийншот на приходите за последните 6 месеца
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Бих желал малко повече информация на лично относно печалбите, постоянните месечни приходи и какви са разходите по сайта. Евентуално ако имате някаква намислена цена може да я обсъдим.

Поздрави
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Бих желал малко повече информация на лично относно печалбите, постоянните месечни приходи и какви са разходите по сайта. Евентуално ако имате някаква намислена цена може да я обсъдим.

Поздрави

Разходите по сайта са единствено хост, но ползвам мой и поддръжката на месец е нищожна цена, защото си хоствам и много мои други сайтове, както и за домейна - 20 лева на година. Още информация може да получите на скайп
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Към българската или към чуждестранната (англоезична, предполагам) аудитория е насочен?
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Разходите по сайта са единствено хост, но ползвам мой и поддръжката на месец е нищожна цена, защото си хоствам и много мои други сайтове, както и за домейна - 20 лева на година. Още информация може да получите на скайп

Ок, ако е по-лесно за вас в скайп може и така да го направим. Намерете ме в скайп - martiron и може да обсъдим предложението Ви. Лично за мен е по-добре през e-mail, защото не съм често през компютъра си, но няма проблем. Ще Ви очаквам.
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Здравей,може ли на лично повече инфо за сайта и приходите от последните 6 месеца?
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Аз също бих искал повече информация за сайта на лично. Имам интерес.
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Може ли линк към сайта и последните постъпления от него за последните 12 месеца?
Благодаря предварително.
Марто,
Честита нова година ;)
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Може ли да ми пратиш линк към сайта?
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Може ли д ами пратиш лс с повече информация? Благодаря !
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Проявявам сериозен интерес! Може ли информация за сайта на ЛС ?
 
От: Продавам добре печеливш сайт за снимки

Все още нямам отговор...

Колега дал съм данни за връзка с мен: скайп или телефон. Хората, които наистина имаха интерес се свързаха с мен и обсъждаме нещата, а вече имам и насрочена среща, което вече е сериозна заявка, че човека иска да купува.
 

Горе