Продавам домейна 333.bg

От: Продавам домейна 333.bg

:lol: Май си нямаш друга работа? 5 стотинки от мен!
 
От: Продавам домейна 333.bg

да не се е бъгнал нещо форума :)


Днес, 13:39
Отговори: 0
Разглеждания: 347

иначе добро домейнче ;) ама бг

$10 от мен

Ако му сложиш още 3 нули може и да се смисли да ти го даде.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Е браво, такива цени пускай за напред :D
П.С. 8 стотинки от мен.
И не знам дали знаеш, но ако не дадеш на последният наддал в търга сайта (колкото и хиляди да са), ще получиш негативен iTrader :(
 
От: Продавам домейна 333.bg

... 8 стотинки от мен.

Явно заяжданията Ви нямат край и не може да Ви се угоди. Един път било високо, втори път било ниско... Ми като не Ви харесва не участвайте, всеки има право да определи такава цена, каквато иска, ако ти харесва - купуваш, ако искаш се пазариш за цената и ако успееш да свалиш - купуваш, ако не ти харесва - отминаваш.

Между другото, Kreayshawn офертата ти не струва, пропускаш дадената вече цена от BlackFriday за $10!
 
От: Продавам домейна 333.bg

Явно заяжданията Ви нямат край и не може да Ви се угоди. Един път било високо, втори път било ниско... Ми като не Ви харесва не участвайте, всеки има право да определи такава цена, каквато иска, ако ти харесва - купуваш, ако искаш се пазариш за цената и ако успееш да свалиш - купуваш, ако не ти харесва - отминаваш.

Между другото, Kreayshawn офертата ти не струва, пропускаш дадената вече цена от BlackFriday за $10!

Е според теб сериозен ли е с тази тема?
 
От: Продавам домейна 333.bg

Е според теб сериозен ли е с тази тема?

Да, според мен - сериозен е. И според мен определено има чувство за хумор. Забрави, че е предлагал домейни на високи цени, и погледни офертата под друг ъгъл: домейн 333.bg се продава на търг на начална цена от 3 ст. Можеше да е и на цена от 3 лв. 33, 333 лв. или пък 333 стотинки! :)

И разбира се, не е казано, че домейна няма да се продаде на прилична цена - който иска да го вземе ще даде повече, това е търг, достатъчно е на двама да им хареса и да наддават. Вече има дадена цена от 10$! До края на търга цената може да стане и повече... . И пак ще се получи хубава цена, а бих казал и реална - за разлика от предните домейни с обявени високи цени, този ще се продаде на реална цена.
Е, тогава каква е разликата между този домейн и други, които се продават на да кажем примерно 50-100$? За мен няма разлика!
 
От: Продавам домейна 333.bg

Е, тогава каква е разликата между този домейн и други, които се продават на да кажем примерно 50-100$? За мен няма разлика!

Разликата е следната:
Регистрацията бг домейн е ~60 лв. Ако не достигне тая цена (поне), съм готов да си отрежа главата, че няма да го продаде. (освен на някое свое друго "аз", регистрирано тук)
Тактиката на продавача е да купува бг домейни с хубави думи и да търси шарани.
"Чей са, ще купя 10 домейна за 600 лева, после ги пускам по 3000... един да продам съм напред... баси колко съм умен"
Нещо от рода на "Ден година храни".
Според мен само ги пререгистрира, и чака нужния шаран за да избие всичко инвестирано... ама май само си чака.
Друг е момента, че все някой някога ще регистрира фирма с нужната дума и ще си вземе домейн купен за ХХХХХ лева само за 300.

Аре купете го - аз после ще си регистрирам фирма "Три-три-три" ЕООД и сте готови.

Умря бизнеса с домейни за големи цифри, не го ли разбрахте.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Продавам домейна 333.bg

Разликата е следната:
Регистрацията бг домейн е ~60 лв. Ако не достигне тая цена (поне), съм готов да си отрежа главата, че няма да го продаде. (освен на някое свое друго "аз", регистрирано тук)
Тактиката на продавача е да купува бг домейни с хубави думи и да търси шарани.
"Чей са, ще купя 10 домейна за 600 лева, после ги пускам по 3000... един да продам съм напред... баси колко съм умен"
Нещо от рода на "Ден година храни".
Според мен само ги пререгистрира, и чака нужния шаран за да избие всичко инвестирано... ама май само си чака.
Друг е момента, че все някой някога ще регистрира фирма с нужната дума и ще си вземе домейн купен за ХХХХХ лева само за 300.

Аре купете го - аз после ще си регистрирам фирма "Три-три-три" ЕООД и сте готови.

Умря бизнеса с домейни за големи цифри, не го ли разбрахте.

Може и така да е, не отричам, не знам, не съм приказвал с него. Не му прави чест ако не продаде домейна на печелившия или го "продаде" на себе си.
А колкото до това:

Друг е момента, че все някой някога ще регистрира фирма с нужната дума и ще си вземе домейн купен за ХХХХХ лева само за 300.

Доколкото съм се интересувал и знам, това не може да стане. Претенции могат да се предявяват само към датата на регистрация на домейна. В последствие не една, и 10 фирми, дружества, организации да си регистрира - нищо не може да направи.

П.П.: rombeca, между другото, случайно или не, предното ти мнение е 333! :D
 
От: Продавам домейна 333.bg

Кво става търгаш? Даде ли домейна на BlackFriday за 10$?

Малко да ъп-на темата ако си забравил де.
 
От: Продавам домейна 333.bg

екстра си е домейнчето кво се оплаквате намерете си по евтин като не ви изнася
9ст от мен
 
От: Продавам домейна 333.bg

Хич не бидвайте, искам да го видя големия домейн продавач дали ще даде домейна на спечелилия търга за 10$ (т.е. на загуба), или ще се скрие като мишок.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Ъп :). Аз пак да питам.

Даде ли домейна на човека за 10$ или се скри като мишок?

Няма да те оставя на мира, щото си търгаша на търгашите.

Ще взема да си пусна официална молба за хейтърската група.
 
От: От: Продавам домейна 333.bg

Ъп :). Аз пак да питам.

Даде ли домейна на човека за 10$ или се скри като мишок?

Няма да те оставя на мира, щото си търгаша на търгашите.

Ще взема да си пусна официална молба за хейтърската група.

Да не е луд!?
Аз казах на странникът че се ебава и няма да го даде.
Ако му сложат още 3 нулички, ухаа ше го даде.
 
От: От: Продавам домейна 333.bg

Да не е луд!?
Аз казах на странникът че се ебава и няма да го даде.
Ако му сложат още 3 нулички, ухаа ше го даде.

Е, и това го има, предполагах го, но предпочитах да вярвам, че човекът този път ще постъпи коректно. Но като му гледам инфото на профила откога не е влизал - наистина несериозна работа и си заслужава критиките и недоверието към другите.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Нищо, сега освен че е търгаш, вече се знае и че е некоректен, и влезе ли да продава още нещо, аз лично ще го препращам към тая тема да си четат.
Ебавал се той. И като ги дава за по 3к пак ли се ебава?
 

Горе