Продавам домейна 333.bg

От: Продавам домейна 333.bg

А каква е минмалната искана цена? Следя темата от самото и започване и не открих такава в заглавието и в първоначалния пост.
 
От: Продавам домейна 333.bg

попринцип мисля се казва на админа на сайта, ако не се бъркам има два вида резервирана открита и скрита(тази се казва на админа).

:D no way...... ROFL
 
От: Продавам домейна 333.bg

попринцип мисля се казва на админа на сайта, ако не се бъркам има два вида резервирана открита и скрита(тази се казва на админа).

ами ние боб ли да хвърляме дали изобщо има резервирана цена. Като има резервирана цена най-малкото е нужно да го обяви в темата и да помоли админа (или там на когото е пратил цената) да потвърди, че изобщо е пратена нЯКАКВА цена.

Червено от мен за евтиния тарикатлък и призовавам BlackFriday да му даде отрицателен итрейдър

Продавам домейна 333.bg на търг.
Начална цена: 3 стотинки
Стъпка: 1 стотинка
Търга е до: 26.7.2012
 
От: Продавам домейна 333.bg

Абе няма никаква резервирана цена бе хора!
Не разбрахте ли че я е пуснал, защото беше доста оплют в другите си теми с цени от 3к до 10к за домейн.
И просто е рекал да се ебне с нас. :twisted:
 
От: Продавам домейна 333.bg

Такива теми много зачестиха. Ако скоро станат мнозинство, не знам кой нормален купувач/продавач ще остане тук.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Абе няма никаква резервирана цена бе хора!
Не разбрахте ли че я е пуснал, защото беше доста оплют в другите си теми с цени от 3к до 10к за домейн.
И просто е рекал да се ебне с нас. :twisted:

Ще го напиша пак:

И когато ги продава по 3000 + пак ли се ебава?

Или "Не бе аз пиша 3000 ама ще ти го дам за 100 щото си готин." А?

Я го питай ще ти го даде ли за 1000 лв. Да видиш кога се ебава.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Ще го напиша пак:

И когато ги продава по 3000 + пак ли се ебава?

Или "Не бе аз пиша 3000 ама ще ти го дам за 100 щото си готин." А?

Я го питай ще ти го даде ли за 1000 лв. Да видиш кога се ебава.

Ти четеш ли или пишеш колкото за спорта!?
Казвам че се ебава в тази тема! Разбира се че другите ще ги даде ако му плати "някой" 3к-10к.
Но там никой не му се върза, и си каза явно да пусне един домейн за стотинки, който разбира се че няма да даде.
Но да падат ебавки. Какво се занимавам да обеснявам на хора който не четат.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Какво ми обЕсняваш?

Пуска търг под определени условия. Няма значения какви са. Не го спазва. Това е.

Ти си ми обЕснявай, колкото си искаш.

Ако беше биднал 11$ и не ти го даде пак ли щеше да обЕсняваш а? Или щеше да ревеш, че не ти го е дал а?

Сега ще ти обЕсня с малко червена репутация, колкото и рядко да давам, че защитаваш някакъв търгаш, дето не си държи на думата.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Какво ми обЕсняваш?

Пуска търг под определени условия. Няма значения какви са. Не го спазва. Това е.

Ти си ми обЕснявай, колкото си искаш.

Ако беше биднал 11$ и не ти го даде пак ли щеше да обЕсняваш а? Или щеше да ревеш, че не ти го е дал а?

Сега ще ти обЕсня с малко червена репутация, колкото и рядко да давам, че защитаваш някакъв търгаш, дето не си държи на думата.

Абе човек, ти май не си в час а?
Пък вече не е чак такова слънце каквото беше?! Явно това си е природно в тебе.
Пак ти казвам ако можеш да "четеш" и да "мислиш", вземи та виж какво съм писал!
И недей ми злобей и да ми се правиш на "лош" в нета всички сме лоши. И ако мислиш че съм тука за репотаций много си в грешка! Вместо да се чудиш с кой да се закачиш, първо се научи да четеш, и тогава се закачай там където имаш повод.
Чел не-дочел и той да се обади.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Абе няма никаква резервирана цена бе хора!
Не разбрахте ли че я е пуснал, защото беше доста оплют в другите си теми с цени от 3к до 10к за домейн.
И просто е рекал да се ебне с нас. :twisted:

Това ли да прочета? Ако не е това, цитирай се ако обичаш.
Ти адвокатин ли си му нещо?

Не знам, тъп ли си или на тъп се правиш.
Целия тоя рев от моя страна е за да няма измамени и преебани от такива "шегаджии". И ти, понеже си достатъчно тъп ще бъдеш измамен гаранция.
И тогава... толкова храна ще ти вкарам и червени квадрати, че направо ще си изтриеш акаунта от тука.

Деба, аз за доброто на всички го правя, тоя глупак се обажда неподготвен.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Това ли да прочета? Ако не е това, цитирай се ако обичаш.
Ти адвокатин ли си му нещо?

Не знам, тъп ли си или на тъп се правиш.
Целия тоя рев от моя страна е за да няма измамени и преебани от такива "шегаджии". И ти, понеже си достатъчно тъп ще бъдеш измамен гаранция.
И тогава... толкова храна ще ти вкарам и червени квадрати, че направо ще си изтриеш акаунта от тука.

Деба, аз за доброто на всички го правя, тоя глупак се обажда неподготвен.

Вкарвай си колкото искаш червени квадрати! Ако искаш и отзад си вкарай малко, не ти е много акъла няма да се очудя.
Какъв адвокат, кого защитавам бе? Няма кво да се цитирам, не си заслужават обясненията, за човек с маймунска интелигентност.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Такива теми много зачестиха. Ако скоро станат мнозинство, не знам кой нормален купувач/продавач ще остане тук.

Е той се опита да пуска подобни недомислици и в другия форум, но онзи мензис s1yf0x му би шута.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Продавам домейна 333.bg

Малее, тоя Бинг съфнал в червено вече, но нормално. Обявата си беше чисто и просто подигравка с потребителите тук.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Малее, тоя Бинг съфнал в червено вече, но нормално. Обявата си беше чисто и просто подигравка с потребителите тук.

Не говори така!
Росопеца ще почне и на теб да набива червени квадрати, че се правиш на адвокат на ggg007, и че го защитаваш.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Не говори така!
Росопеца ще почне и на теб да набива червени квадрати, че се правиш на адвокат на ggg007, и че го защитаваш.
Честно казано, не знам коя личност визираш под Росопереца, но по дефаулт, винаги съм готов за конфликти:)
 

Горе