Продавам домейна 333.bg

От: Продавам домейна 333.bg

Честно казано, не знам коя личност визираш под Росопереца, но по дефаулт, винаги съм готов за конфликти:)

Не видя ли с кой се дрункахме в тази тема, и че ме обвинява за същото изкаване като твоето.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Не видя ли с кой се дрункахме в тази тема, и че ме обвинява за същото изкаване като твоето.
Щом не съм видял, значи ''дрънкането'' ти е некачествено:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Не си ми интересен! И не ми се спами точно днес.
Що пък да не ти спамя точно днес? Да не си в цикъл?
 
От: Продавам домейна 333.bg

Що пък да не ти спамя точно днес? Да не си в цикъл?

Ха, може би ти си в цикъл а?! Казах че на мен не ми се спами днес.
Толкова ли не разбрано пиша? Съжалявам не знаех че има толкова маймунски мозъци тука.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Ха, може би ти си в цикъл а?! Казах че на мен не ми се спами днес.
Толкова ли не разбрано пиша? Съжалявам не знаех че има толкова маймунски мозъци тука.
Хайде, не бъди тесногръд и погледни нещата от към хумористичната им част:)
Иначе ме обиждаш - аз съм съм си чист хомосапиенс, какви маймунски мозъци:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Хайде, не бъди тесногръд и погледни нещата от към хумористичната им част:)
Иначе ме обиждаш - аз съм съм си чист хомосапиенс, какви маймунски мозъци:)

Просто не ми е до шегите ти, ок?
А и не са ми забавни.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Просто не ми е до шегите ти, ок?
А и не са ми забавни.
Че кой е казал, че и ти трябва да се забавляваш?
Какво толкова те е зграбчило за гушата, че не ти е до шегите на средностатистически форумен спамер? Битовизми? Гаджета? Проблеми с BTV?:) Неведоми са пътищата форумски..:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Щом не съм видял, значи ''дрънкането'' ти е некачествено:)

Много ясно, че е некачествено и неграмотно. 10 поста му се обяснява, той пак не захапва. Не знам, на конфликтна личност ли се прави или просто си е селянин.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Много ясно, че е некачествено и неграмотно. 10 поста му се обяснява, той пак не захапва. Не знам, на конфликтна личност ли се прави или просто си е селянин.

Чист селянин съм си! Пасъ 100 крави у нета. Да те метна и тебе у чердъта? Кравичките са кротки, но не обичат по глупави от тях! Може да имаш проблеми у началото! Съгласен?
 
От: Продавам домейна 333.bg

Не знам, на конфликтна личност ли се прави или просто си е селянин.
Боя се, че нямам думата в настоящия казус. Вероятно председателя на група ''Haters'' ще си каже тежката дума, но ми мяза определено на втория термин:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Боя се, че нямам думата в настоящия казус. Вероятно председателя на група ''Haters'' ще си каже тежката дума, но ми мяза определено на втория термин:)

Казало лай*ото и паднало в дупката!
Е, вече съм селянин, и всички сме доволни!
 
От: Продавам домейна 333.bg

Напоследък е голяма мода във форума да си хейтър, но на малко от желаещите им се отдава.
Като се сетя за сагата с оная страница във фейсбук преди няколко дни, май nasko само се пъне като ряпа.
Така темата ще се запомни с надприказването, а не с евентуалната измама, която искате за изобличите.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Казало лай*ото и паднало в дупката!
Е, вече съм селянин, и всички сме доволни!
Много бързо се припозна/вдигна бялото знаме, очаквах определено повече в дубликата ти. Съжалявам, че те обезпокоих, в такъв случай:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Напоследък е голяма мода във форума да си хейтър, но на малко от желаещите им се отдава.
Като се сетя за сагата с оная страница във фейсбук преди няколко дни, май nasko само се пъне като ряпа.
Така темата ще се запомни с надприказването, а не с евентуалната измама, която искате за изобличите.

Още един непрочел...
Аз не помня да се закачах с някой!? И двамата почнаха, а аз и нейскам да се правя на хейтър. Но мразя комплексарчета който като излязат от интернет, не могат да си кажат и името да ми се правят на хейтъри и лоши и забавни и тн.....
 
От: Продавам домейна 333.bg

Напоследък е голяма мода във форума да си хейтър, но на малко от желаещите им се отдава.
Като се сетя за сагата с оная страница във фейсбук преди няколко дни, май nasko само се пъне като ряпа.
Така темата ще се запомни с надприказването, а не с евентуалната измама, която искате за изобличите.

Аз исках. Докато не се появи адвокатина.
Мишока, автор на темата някой ден пак ще пусне прескъпите си домейни и някой ще изяде дървото. Щото както се направи на луд за един домейн на загуба, така и ще изпържи някой сериозно.
 
От: Продавам домейна 333.bg

Много бързо се припозна/вдигна бялото знаме, очаквах определено повече в дубликата ти. Съжалявам, че те обезпокоих, в такъв случай:)

Никога не съм вдигал бялото знаме!
Просто не се крия само в нета като вас. И си казвам че съм селянин. Не го крия от никой!
И сеа кво?
 
От: Продавам домейна 333.bg

Пепел ти на уста да чуе Мат Кътс, че съм се крил у нету. Ще ми банне сичкото сайтове. И сеа какво, ами в твоето поле е топката:)
 
От: Продавам домейна 333.bg

Напоследък е голяма мода във форума да си хейтър, но на малко от желаещите им се отдава.
Като се сетя за сагата с оная страница във фейсбук преди няколко дни, май nasko само се пъне като ряпа.
Така темата ще се запомни с надприказването, а не с евентуалната измама, която искате за изобличите.

То тука някакво фащане за думите само, невинна ученическа препирня.

Единият участник е типична жертва и не виждам наклонности за кариера в хейтърлъка. По-добре да избягва форумните конфликти.

Другият има разни сурови заложби, но много се обяснява и се пали. Хейтърът (по принцип) удря бързо, безцеремонно, и без да влага особени чувства. Хейтърът не спори и не участва в директни конфликти. Просто игнорира основната тема на разговора и удря там дето боли и дето не очакват.

Третият показва че е (горе-доле :rolleyes:) достоен член на Хейтърите. Техниката му леко недодялана, ама му идат отвътре нещата...
 
От: От: Продавам домейна 333.bg

То тука някакво фащане за думите само, невинна ученическа препирня.

Единият участник е типична жертва и не виждам наклонности за кариера в хейтърлъка. По-добре да избягва форумните конфликти.

Другият има разни сурови заложби, но много се обяснява и се пали. Хейтърът (по принцип) удря бързо, безцеремонно, и без да влага особени чувства. Хейтърът не спори и не участва в директни конфликти. Просто игнорира основната тема на разговора и удря там дето боли и дето не очакват.

Третият показва че е (горе-доле :rolleyes:) достоен член на Хейтърите. Техниката му леко недодялана, ама му идат отвътре нещата...
Мда, погледнато от друга гледна точка, получи се добра дискусия:
1. Надушена беше податлива жертва (nasko f)
2. Въпросната жертва определено хвърляше масло в огъня с дубликите си, което е на практика храна за хейтъри/тролове:D
3. След директна атака vs жертвата, тя се настърви допълнително, което на практика е добре дошло за хейтъра/трола:lol:
Изводите са:
1. Позабавлявахме се на чужд гръб
2. Автора на темата почервеня (не знам кой го е напомпал с репи де:)
3. Все пак nasko f да не взима на сериозно тези глупости:)
 

Горе