Продава се: Продавам домейна zamunda.eu

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам 7-годишен домейн zamunda.eu

Цена: по договаряне

Плащане: в брой, по банков път или epay.bg

За контакти:
Град София
Николай Николов
Скайп: nikste2
Тел.: 0895773544
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна zamunda.eu

Ако дадеш смислено основание защо и как някой би трябвало да го иска то може и да има някакъв интерес.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

С малко СЕО домейна може да се класира в първа страница по ключовата дума "замунда". Вече имам такъв домейн, който се класира на първа страница и само от това идват посещения. Човека, който реши да купи домейна, ще му дам повече информация
 
Re: От: Продавам домейна zamunda.eu

И защо някой ще търси "zamunda" в гугльо?

Бате говорим за истински юзъри тук, повярвай ми, ще го търсят дори в Bing (дефолтен за IE). :) Ти нищо не знаеш. А и честно казано, веднъж да се напише някъде, че се е преместило на .eu, гледай какъв наплив. И е доста по-запомнящо се, ако трябва да съм честен. ;) Но някой трябва да настъпи яко в торент бизнеса. ;)
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Принципно е така (макар за мен това да е аналог на нещо като черно сео). Вярно, виждал съм хора да отварят гугъл и да търсят "abv.bg" след което да си проверят пощата :)
Може би от гледна точка на трафик има някакъв смисъл, но не и за мен.Прилича ми на турските badedas и reebach.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Продавам 7-годишен домейн zamunda.eu

Цена: 120 лева

Плащане: в брой, по банков път или epay.bg

За контакти:
Град София
Николай Николов
Скайп: nikste2
Тел.: 0895773544

Братчето, не го продавай този пущиняк. Ако бях на теб с това:

https://github.com/isohuntto/openbay

и твоя домейн правя чудеса :)

Ако по някакъв начин нарушавам с това си мнение правилата на форума, моля мнението да бъде изтрито. Лично аз в правилата не намира клауза в противовес на приложения от мен линк.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Ами щом искаш да си на негово място - взимай го и действай.
Аз бих сложил цялата замунда под похлупака на този домейн, но с мои реклами - 1:1
Но както казах, не обичам такива практики.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Ако щеш вярвай нямам време. Пък и да имах, за времето за което ще развия торент сайт, ще изкарам доста повече пари от други неща :) Но при това положение, не бих си купил въобще подобен домейн.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Не го приемай като конфронтация, но да предлагаш на човека да си "стиска домейна защото има потенциал" а да не го искаш си е чисто лицемерие. Аз знам защо харесвам или не харесвам нещо, както и защо го искам или не го искам. И споделих това. Като цяло бе едно потупване по рамото, но е излишно защото човека не иска да развива а да продава.
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Не го приемай като конфронтация, но да предлагаш на човека да си "стиска домейна защото има потенциал" а да не го искаш си е чисто лицемерие. Аз знам защо харесвам или не харесвам нещо, както и защо го искам или не го искам. И споделих това. Като цяло бе едно потупване по рамото, но е излишно защото човека не иска да развива а да продава.

Предлагам на човека не да си стиска домейна, а да започне да генерира средства от него с минимални усилия. И това не го предлагам с някакви имагинерни логистики и приказки, ами с директен линк. Понеже виждам какво име е регнал, смятам, че няма нужда да ми давам повече обяснения от линка.

Това дали ще продаде домейна или не, си е изцяло негова работа и не му се бъркам. Всеки си има собствените подбуди да прави каквото прави. Аз лично му показах една алтернатива, която може да му хареса, аз виждам нещо примамливо в комбинация с домейна му, но също така явно казвам, че не е достатъчно примамливо да го направя аз, защото има доста по примамливи неща за развиване. Не виждам как да дам по - точно мнение по темата. Която и от двете страни да се вземе е в ползва на собственика на домейна, от една страна казвам, че домейна си струва парите, може би и повече от търсеното, но от друга страна си струва развиването му. Не бих писал просто да спамя или да раздавам линкове, единствено ако има някакъв ефект от поста ми пиша :)
 
От: Продавам домейна zamunda.eu

Братчето, не го продавай този пущиняк. Ако бях на теб с това:

https://github.com/isohuntto/openbay

и твоя домейн правя чудеса :)

Ако по някакъв начин нарушавам с това си мнение правилата на форума, моля мнението да бъде изтрито. Лично аз в правилата не намира клауза в противовес на приложения от мен линк.

Ще се вслушам в съвета ти и няма да го продавам за обявената цена. Ако някой даде по-висока цена ще го дам, ако не ще го развивам, както ме посъветва. Мерси!
 

Горе