Продава се: Продавам домейни и сайтове

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам следните домейни и сайтове
www.novogodishni.com - 100 лева само сайта - продаден
www.kolednirecepti.com - 100 лева + сайта - продаден!
www.topkartinki.com - 120 лева + сайта (печалби за 2013 година 100 лева) - продаден
www.zipbg - домейн - продаден!

www.obiavi.me (подходящ домейн за обяви) - 600 лева
www.helpbg.com (9 годишен домейн подходящ за портал + сайта към него) - цена 600 лева.
www.pesni.bg - 800 лева без сайта
www.tophoteli.com - 1000 лева (7 годишен домейн подходящ за хотели!) - продаден

За връзка с мен:
Николай Николов
Скайп: nikste2
Тел.: 0895773544

Благодаря!
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейни и сайтове

Да, обявил съм ги отскоро. Ако ви интересува нещо, пишете на лично съобщение и ще ви отговоря
 
От: Продавам домейни и сайтове

Добавих и домейна helpbg.com към описанието
 
От: Продавам домейни и сайтове

Намалих някои от цените на домейните и сайтовете, които ще видите в удебелен шрифт в първият пост.

Два от сайтовете вече са продадени и по молба на купувача са премахнати от списъка.
 
От: Продавам домейни и сайтове

Домейните obiavi.me и pesni.bg са платени за още 1 година!
 
От: Продавам домейни и сайтове

Цената на zipbg.com я намалявам на 100 лева без коментар. Печалбите на сайта за 2012 година са 150 лева, а за 2013 - 100 лева.

Осигурявам пълен съпорт по прехвърлянето на сайта и домейна!
 
От: Продавам домейни и сайтове

www.tophoteli.com няма приходи, защото никога не е пускан официално. Разработихме система, в която хотелиерите могат да се регистрират и да си правят сайт свързан с хотела.

Домейна е много по-важен в случая. Помни се лесно, лесно се изписва, звучи добре, а приставката "top" е често използвана за домейн имена. Има не малко известни сайтове, чийто домейни включват думата "top" - www.topigri.bg (най-популярният сайт за флаш игри), www.top-obiavi.com (беше много популярен сайт за обяви и сега е много посещаван), www.bgtop.net и т.н.
 
От: Продавам домейни и сайтове

Какво ще рече не е пускан официално, като гледам уебархиве, от 2007 е пуснат и не е променен
Както и да е, харесва ми домейна и идеята
 
От: Продавам домейни и сайтове

Добавих и домейна helpbg.com към описанието


колега прати ми цена и трафика на helpbg.com
 
От: Продавам домейни и сайтове

Какво ще рече не е пускан официално, като гледам уебархиве, от 2007 е пуснат и не е променен
Както и да е, харесва ми домейна и идеята

Не съм го пускал официално имам предвид, че не съм му правил реклама или популяризирал по какъвто и да е друг начин. Да, домейна е от 2007 г. и не е променян и развиван сайта, именно, защото нямахме време да го развиваме и популяризираме. 7 годишен домейн, който се помни лесно в областта на хотелите е добра начална инвестиция за всеки, който иска да се занимава сериозно с хотели, почивки и подобни.
 
От: Продавам домейни и сайтове

Вдигам темата и изключих някои домейни, които продадох
 
От: Продавам домейни и сайтове

Сайта www.kolednirecepti.com и домейна zipbg.com са продадени

Ако има интерес към системата на zipbg.com заедно със съдържанието моля да ми пишете.
 
От: Продавам домейни и сайтове

Някои цени са намалени, както и някои от сайтовете са продадени. Вдигам темата отново
 
От: Продавам домейни и сайтове

Изпратих на всички желаната информация

Благодаря за интереса
 

Горе