Продавам домейни

finty

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам два домейна, платени за 1 година през пролетта.

hobito.com
инвестирай.com - този е на кирилица, но според мен е отличен

Цената е по договаряне, очаквам лични съобщения.
 
finty каза:
Продавам два домейна, платени за 1 година през пролетта.

hobito.com
инвестирай.com \този е на кирилица, но според мен е отличен\

Цената е по договаряне, очаквам лични съобщения.
Аве от кога излезнаха домейни на кирилица..... бах аз що не знаех че може да се регват..... иначе са яки
 
За това така и аз накоро четох че тряя да се почака и сега се учудих като видях тва ама май си е напулно нормално :)
 
Не е точно така

И аз така бях чела, обаче не е никакъв проблем, защото кирилският домейн има и вариант на латиница - момент да ви пакажа моят какъв е .... xn--80adjkchx1ahk.com. Ако искате да работите и в чужбина, какво ви пречи да си настроите банера да ви отваря този адрес.


Освен това вече има сериозна конкуренция за купуване на кирилски домейни, изобщо не си мислете, че догодина вече всичко софтеурно като е наред, ще може да вземете добър домейн. Времето е сега, даже най-добрите вече са заети.

А това е една чудесна възможност ако се целите предимно в БГ пазара.
И според мен е добра алтернатива на затлаченото .bg
 
А относно другия домейн, както вече сигурно знаете, вече всички 5-биквени комбинации на .com са заети.

Така че този е супер, освен това

1. се помни и
2. става за огромен кръг дейности, особено за промоутване на афелиейт програми, фитнес, абе каквото се сетите.
 
Има резон в твоята идея, всичко зависи от това какво ще ми бъде предложена сега (ако ми бъде). няма да ги продавам на всяка цена.
 
finty каза:
А относно другия домейн, както вече сигурно знаете, вече всички 5-биквени комбинации на .com са заети.

Домейнът не е лош, но твърдението за 5 буквените комбинации не е вярно.
Успех с продажбата! :)
 
Потвърдено ми е от човек който считам за доста запознат. Не съм проверявала лично, наистина.

Говорим за домейни без тирета и цифри - чисто буквени.
 
finty каза:
Потвърдено ми е от човек който считам за доста запознат. Не съм проверявала лично, наистина.

Говорим за домейни без тирета и цифри - чисто буквени.

Но явно просто не е "доста запознат" човека в действителност. :)
Има не само 5 буквени, ами и 4 буквени още и то хиляди.
 
Възможно е наистина, извинявам се че се изказах неподготвена.

А иначе hobito.com е пуснат за продажба в една от големите reseller-ски компании, ще видим за колко ще го продам и ще ви уведомя да си направите сметка за пазара.

Peace! :lol:
 
и аз си мислех че няма ама се разрових и намерих това

madblogger.com/4-letter-domain-names има лист които се ъпдеитва от време на време

4 буквени с а обаче май няма
 

Горе