Продавам домейн 4asti.com

Vins

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам домейн 4asti.com Името на домейна е с широк обхват в областта на автомобилите и техниката. Може да се използва за различни цели като онлайн магазин за авточасти, автоморги и всичко което може да се продаде на части. Има инсталирана, преведена и конфигурирана система Prestashop само трябва да се въведат продукти и да се популяризира. Има много потенциал.


Домейн Име | URL: www.4asti.com

Приблизителна Цена: 1500

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 01.01.2011

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Няма Съдържание

Система: Опън Сорс

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: Кеш, E-pay

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
От: Продавам домейн 4asti.com

нека да позная поредния домейн с потенциал ама сега инвестираш в друг проект и си решил да дадеш голямата възможност на някой колега от форума за 1500лв. да се сдобие с домейна за тази скромна сума не че няма някой друг сходен домейн просто твоя е с потенциал....

Упс извинявам се той в обявата е казал, че е с потенциал :)
 
От: Продавам домейн 4asti.com

Кажи някой сходен домейн? Сходните домейни ги продават на доста високи цени. Тук имаш бонус нагласена Presta, готова за вкарване на продуктите, така че всеки продавач да може да се оправи.
 
От: Продавам домейн 4asti.com

:)))))))))))))))))))))))))) Е айде кажи, че няма потенциал. Няма никакъв сходен домейн. Друго си е да търсиш "части" с "4".
 
От: Продавам домейн 4asti.com

avto-chasti.eu
chasti.org
При просто търсене. Инсталирал си преста, която е безплатна. Освен това си си оставил ръцете по нея. Качил си официалния превод който не си спомням ама май нямаше и 50% превод на български. Стандартен шаблон. Мобилен телефон можеше да го направиш поне задължителен при регистрацията.
Лично мнение е това което казах... аз лично смятам че не повече от 25лв може да му вземеш.... но както и да е стига съм спамил темата ти.... дано си намериш някой...
 
От: Продавам домейн 4asti.com

Я ВЗЕМЕТЕ СЕ УСЕТЕТе МАЛКО !!!

никой не ви търси мнението та гледам сте големи разбирачи на бг сайтове (ай сиктир)

Оставете човека да си продава ,купува,заменя квото иска ,не се правете на големи играчи ,моля

стига яжте шоколад
 
От: Продавам домейн 4asti.com

Оле извинявам се чак ми е гадно.... знаем всички, че ти си най-големия разбирател с дропнатите домейни, ама и той не е сигурен какво бил открил....
Не извинявай явно ти си големия разбирач на бг сайтове. Опс извинявай тъй като гледам си фен на турските филми ...и турските изрази са ди доста добре познати ... ами ако си фес не се меси в бг сайтовете създавай си някви си там... твой лайняни сайтове прави се на мъж по форумите и на голямо гуро.... Със здраве, че му замина заради мен темата на момчето....

П.С. И земи си хапне шоколад да ти се услади живота... че гледам ти мненията страшно агресивен... живота не е форума и форума не е живота... Така, че...
 
От: Продавам домейн 4asti.com

Оле извинявам се чак ми е гадно.... знаем всички, че ти си най-големия разбирател с дропнатите домейни, ама и той не е сигурен какво бил открил....
Не извинявай явно ти си големия разбирач на бг сайтове. Опс извинявай тъй като гледам си фен на турските филми ...и турските изрази са ди доста добре познати ... ами ако си фес не се меси в бг сайтовете създавай си някви си там... твой лайняни сайтове прави се на мъж по форумите и на голямо гуро.... Със здраве, че му замина заради мен темата на момчето....

П.С. И земи си хапне шоколад да ти се услади живота... че гледам ти мненията страшно агресивен... живота не е форума и форума не е живота... Така, че...

Приемам извиненията

ФЕС ДА СЪМ ------> КАЛАЙДЖИЯ СЪМ !!!!------>ИМАШ ПРОБЛЕМ С МОЯТА ПРИНАДЛЕЖНОСТ?



ТОВА Е ПАЗАР СЕКЦИЯТА !!!
 
От: Продавам домейн 4asti.com

алабала-нещото, стегни се младеж, първи горещ ден, а ти изперка да пишеш глупости. Целта на темата не е дискусия, на тема кой е по-тъп.
 
От: Продавам домейн 4asti.com

мислимм........
Някой предлзга нещо си и иска цена
Дали ще му я дадат или не - си е негов проблема, но ми прави впечетление всичкото разбирач почват да се заяждат!
 

Горе