Продавам домейн bank-bg.com

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам домейн bank-bg.com

Хубав домейн, но интересно кой би могъл да го ползва с ефект.
Добра цена също.:)
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Интересен е най-вече за англоезични и рускоезични проекти, но става и за български, разбира се. Затова го пускам тук, а не в Седо примерно, тествам си пазара. Когато се появи купувач за такъв домейн от тук, то значи ледът почва да се пропуква.

Рядко продавам домейни или сайтове, но в случая сайт на подобен домейн се нуждае от сериозна разработка и работа, за която просто не ми стига време, трябват и ресурси и персонал. Но ако не се продаде за година-две, то вероятно ще намеря врема да го почна.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

тва па ли се изфърфори в моя тема, егати досадника...
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Затова го пускам тук, а не в Седо примерно, тествам си пазара.
не е ли твърде рано за теста :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн bank-bg.com

Момчета и аз търся домейн от този тип bankite bank*

Моля ако имате разумни предложения - хвърляйте ги на ЛС
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

не е ли твърде рано за теста :)
Напротив, точно навреме е.
Проблемът не е в сумата, какво са 2000 лева в днешно време? Две заплати. Така че, ако домейнът си струва толкова (пуснал съм го спрямо седо-цените, сравнително реални), то някой ще го вземе, а ако не струва, то няма. Така че не тествам сумата спрямо пазара, а нивото на бизнес-компетентност на пазара. Когато се разкарат фърфорковците като горният, (които нищо чудно наистина да си мислят, че някой може да бъде излъган да купи домейн, за който не смята, че струва толкова или не му трябва), то тогава пазарът ще узрее. Аз не бързам за никъде, само се старая да отсявам плявата, за да не се множи.
 
От: От: Продавам домейн bank-bg.com

Момчета и аз търся домейн от този тип bankite bank*

Моля ако имате разумни предложения - хвърляйте ги на ЛС

Какво сте се захванали с тези банки? Асоциирате думата с пари ли?
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Не, с информация за потребителите - респективно - помощ при избор на банки, заеми и др.

Пари няма да има - най - много по 10 - 20 цента на ден от GA
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Аз не бързам за никъде, само се старая да отсявам плявата, за да не се множи.
Не мисля , че има плява просто е въпрос на време някои хора да се осъзнаят , което в един момент просто се случва.

А относно това към което се стремиш ... как беше ........
Паживьом , увидим / правилно ли го написах/:)
 
От: От: Продавам домейн bank-bg.com

Не, с информация за потребителите - респективно - помощ при избор на банки, заеми и др.

Пари няма да има - най - много по 10 - 20 цента на ден от GA

Горното е по-важно, разбира се, но с последното за GA не мога да се съглася, повечето кликове в момента са над 0.20 всеки един от тях (може би защото ми слага англоезични реклами предимно). CTR също е доста висок. Но, естествено, не това е начинът да се монетизира подобен сайт.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Не мисля , че има плява просто е въпрос на време някои хора да се осъзнаят нещата , което в един момент просто се случва.

А относно това към което се стремиш ... как беше ........
Паживьом , увидим / правилно ли го написах/:)

Не е до мислене, а до факти :) Нетфърфър флуди в почти всяка моя тема в "Пазар" и то при положение, че съм показал достатъчно ясно колко не обичам доносници и подлизурковци. Но дори и на това да се опитам да не обърна внимание, то плявата си личи в мисленето. Той наистина смята, че за да продадеш нещо за 1000 евро трябва да излъжеш.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Усещам как ще стане мелето. Това е по-интересно от всеки сериал.:mrgreen:
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

Чак пък меле :)

Ще стане поредната офлудена тема в "Пазар", но съм свикнал вече на местния колорит, а и не е тема, на която държа. А и вече ми е време да полягам, така че ако нафърфореното не предизвика продължителен интерес сред насъбралото се множество, ще намина доста по-късничко за купона.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

аз няма да се меся по вече тука ...обещавам ...за сега :)
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам домейн bank-bg.com

то тогава пазарът ще узрее

Пазарът ще узрее и ще има такъв когато се предлага нещо, което се търси. И цената на това което се предлага не е над цената на която се търси.
 
От: Продавам домейн bank-bg.com

изказах лично мнение, че домейна ти не струва й 100 евро ...
все пак сме в свободна страна и всеки има право на мнение ... а моето е, че домейн с -bg не струва нищо .... и то при положение, че всичко останало е свободно ... поне вземи регни и другите ... поразгледай малко пазара, такива пари се искат за развити неща носещи някакви приходи, а мизерник като теб няма начин да развие нещо ... джума и топ нещо си ахахахахахахха смешник .....
 
Статус
Not open for further replies.

Горе