Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Joro

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайт/домейн .bg

Категория - Музика, телевизия, общност
Начална и вътрешна страница с PR6 и още страници с PR5

Домейнът е на около 8 години, пререгистриран преди 2 месеца веднага след drop.
Хиляди връзки към него.

Изградено вече общество. Може да се направи фен сайт и архив, така че да се поддържат връзките.

Като цяло няма изграден сайт с информация, запазени са вътрешните страници.

Цената е 600 лв.

Ако желаете да развиeте сайта и проявявате интерес, пишете ми.

Не желая да споменавам името на сайта публично.
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Супер! Взимам го! Опа... кой беше домейна?
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Вижте, БГ домейн регистрацията е публична за разлика от .com, .net и други, която може да бъде скрита. А и ако прочетете предишната ми тема за ГДБОП... допълнителна причина да желая домейн името да бъде достъпно до избрана аудитория.
Също така не бих искал домейна да бъде разпространяван, купувачът му може би също.
Заради това е форум с регистрации. Опитал съм се да дам максимално подробна информация.

Извинявам се на любопитните.

Системата за лични съобщения ми разрешава само по 1 на 15 минути и не мога да отговоря вкупом на всички, а и тези 10 съобщения в папка...
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Еее хайде бе батка, кво да чакаме. Чакаме твойте ЛС-ограничения, па после ще чакаме мойте. И сега трябва да пиша глупости да ги докарам до 5 :) Но пък на теб не ти е удобно да чакаш по 15мин...
Не става тая така, щом си го пуснал в публичен форум, не може да е тайна. Само подстрекаваш любопитството. Трябва ли сега да се ровиме кое е регистрирано преди 8г. и пререгистрирано преди 2м и да е свързано с телевизия и музика :)

Много сте ми интересни с тези "тайни" - публични постове :)
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

А Вие специално за обявата ли се регистрирахте? :D
Ето че увеличаваме регистрациите. : )
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

домейна наистина е добър, за съжаление тази медия е спряна, но ме съмнява от нова телевизия да не държат правата и да си ги потърсят в един момент.

интересно как стои въпроса с дорпнатите домейни регистрирани някога с основание.

п.п.
домейна много лесно се открива :) наистина си дал достатъчно информация, дори прекалено. успех и цената мисля, че е ниска
 
От: От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Само дето не каза, че става въпрос за ****.bg :)
Аз пък имам няколко домейна на бивши министерства :)
домейна наистина е добър, за съжаление тази медия е спряна, но ме съмнява от нова телевизия да не държат правата и да си ги потърсят в един момент.

интересно как стои въпроса с дорпнатите домейни регистрирани някога с основание.

п.п.
домейна много лесно се открива :) наистина си дал достатъчно информация, дори прекалено. успех и цената мисля, че е ниска
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Наистина само името не желая да се споменава, а иначе дискусията е отворена.
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Аз знам кой е домейна, за съжаление е от тези, които изпуснах :) Смятам че има голяма SEO стойност и ако няма проблеми с името цената е даже ниска.
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Няма проблем с нищо. Даже мога да дадам гаранция за връщане на сумата, ако се появи проблем до изтичането на домейна до догодина.

Радвам се, че оценявате цената на домейна. Но това е и своеобразен тест да разбера до колко е развит пазара и на какво ниво работи.

Тъй като времето е пари, а досега само любопитни хора се поинтерусаваха от сайта, то слагам край на обявата 25-ти юни.

Който играл - играл. : )
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Аз знам кой е домейна, за съжаление е от тези, които изпуснах :) Смятам че има голяма SEO стойност и ако няма проблеми с името цената е даже ниска.
Цц ... изкупихте дропнатите .бг домейни :)
Ама състезанието се беше полезно а? :)
А и ти за тия пари взе 10 домейна с pr5-6 :)
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

А на мен ми се струва, че само си чешеш езика. Ако имаше някакви намерения за продажба отдавна щеше да си погледнал много по-сериозно и на мен и на други хора (още си чакаме). По пасва версията, че се опитваш да извлечеш някаква друга полза от ситуацията :) Много ти здраве, така или иначе 600лв несериозна работа за подобен уеб...
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Цц ... изкупихте дропнатите .бг домейни :)
Ама състезанието се беше полезно а? :)
А и ти за тия пари взе 10 домейна с pr5-6 :)

Вярно си е :) голям плагиат съм, хубави идеи яко копирам... Пак мерси за помощта тогава, аз съм си ламер още :)
 
От: Продавам домейн .bg (PR6) цена 600 лв.

Благодаря за вниманието!

Обявата вече не е актуална.
 

Горе