Продавам домейн PR 2 :)

Georgios Bee

New Member
Здравейте.
Бях регистрирал едно домейнче; развих го малко вдигна се на Page Rank 2 Но нямам време да се занимавам...
домейна е www . gfx-bg . info и е регистриран преди 3-4 седмици...

Цена: вие предложете в ТЕМАТА никакви скайпове без това нямам ;)

Поздрави, Георгиос Стамос!
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

SMSHosting.BG :(
Но е подновен един път тоест веднъж струваше 12 лева и след това още 20 лева за подновяването...
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

Къде е регистриран ?
Да да видях.
Имам реверви към хостинга. Ще помисля.

Поздрави,

И аз да ти кажа, купих един домейн който е регистриран там и нещо ми изглежда съмнително. Сменихме уж емайла на домейна с моя през системата им и писахме на съппорта, но при whois излиза не моя емайл, а емайла на администратора на хостинга. Чакам да минат 2 месеца и ще поискам трансфер, ако има някакви проблеми ще пиша във форума да не се набутват и други хора.
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

И аз да ти кажа, купих един домейн който е регистриран там и нещо ми изглежда съмнително. Сменихме уж емайла на домейна с моя през системата им и писахме на съппорта, но при whois излиза не моя емайл, а емайла на администратора на хостинга. Чакам да минат 2 месеца и ще поискам трансфер, ако има някакви проблеми ще пиша във форума да не се набутват и други хора.

ако пазиш смс кода им го дай и кажи, че искаш домейна да бъде прехвърлен в твоя godaddy акаунт - няма да ти откажат
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

ако пазиш смс кода им го дай и кажи, че искаш домейна да бъде прехвърлен в твоя godaddy акаунт - няма да ти откажат

Не съм купувал аз домейна, купих го от човек от този форум. Не ползвам godaddy :)
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

А искате ли да спрете спама и да говорите за домейна който продавам?

Спам щеше да е, ако обсъждахме приятелката ти, а тук говорим за домейна които продаваш и по-точно как някой може да се нацака с тази "фирма", която регистрира домейни за жълти стотинки.
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

Не съм купувал аз домейна, купих го от човек от този форум. Не ползвам godaddy :)

Ти го ползваш непряко - домейна ти е регистриран през godaddy от smshosting

трансфер на домейна в друга компания не може да направиш без достъп до админ панела в godaddy (т.е. ще трябва да ти го прехвърлят в твой акаунт - а за да го направят това, ще ти искат смс кода с който е регнат)
Преди време и аз купих един такъв домейн на който не знаех смс кода и този който го е регнал не го пази..та със 100 зора стана прехвърлянето...
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

Ти го ползваш непряко - домейна ти е регистриран през godaddy от smshosting

трансфер на домейна в друга компания не може да направиш без достъп до админ панела в godaddy (т.е. ще трябва да ти го прехвърлят в твой акаунт - а за да го направят това, ще ти искат смс кода с който е регнат)
Преди време и аз купих един такъв домейн на който не знаех смс кода и този който го е регнал не го пази..та със 100 зора стана прехвърлянето...

Голям т"шак значи.. повече няма да повторя грешката си :)
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

Голям т"шак значи.. повече няма да повторя грешката си :)

Но трябва да отбележа, че са печени!
Добре регистрират домейни за смс-и, че на по-мънинките това им е най-лесно и достъпно, при някои единствено.
 
От: Продавам домейн PR 2 :)

Домейните се регистрирват на името на СМСХостинг.БГ за да може регистрацията да става максимално лесно без да е нужно потребителя да описва цялата си whois информация. След като бъде активиран домейна можете да промените whois информацията от вашия домейн контролен панел. Ако сте изпратили ПРАВИЛНИ данни и ако е активирана (трябва да получите писмо при промяна на whois информацията) няма как да не бъдат променени вашите whois данни. Промяната на мейл адреса на услугата т.е. собственика на услугата не променя мейл адреса в whois информация.
 

Горе