Продавам електронна медия

Martin3s

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
това което предлагам е:
Електронна медия "Силистра Днес" - www.silistradnes.com
Медията е почти на 2 години.
Последните 4 месеца или иначе казано след панда ъпдейта(а може причината да е смяна на темплейта), посещенията паднаха на 250 - 500 средно/дневно (за последния месец 250-350, понеже не се качват новини), преди това излизаше на 2-ра позиция с фраза "новини от Силистра" и "новини Силистра", сега не го знам къде излиза. В силните си моменти, е достигал до 1500 дневно. Хоста и домейна изтичат края на годината.
Обвързан съм с доста журналистически общности, изпращащи ми новини по мейл + мейли от пр-ите на общината и областат.
В момента се монетизира с една по специална програма на ЕКОНТ ЕКСПРЕС, която ми носи около 150 лв. месечно, но при продажба ще я махна.
Смея да твърдя, че за периода от 2 години сайта е с 40 % печалба, като се има в предвид, че съм инвестирал доста средства за реклама - предимно офлайн, разположена в Силистра.

Към сайта върви и ФБ страница -https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0-%D0%94%D0%BD%D0%B5%D1%81/131121526952284

Това е от мен,
ако съм забравил нещо, питайте на Л.С.

Нека наддаването започне сега
 
От: Продавам електронна медия

Нека наддаването започне сега

Не видях цена откъдето да започне наддаване.
 
От: Продавам електронна медия

Импровизирай.. приемам всякакви оферти.
 
От: Продавам електронна медия

Здравейте. Как точно се монетизира сайта по тази програма на Еконт? Това ли е единственият начин по който е печелел сайта? Някаква статистика с посещенията можете ли да представите?
Поздрави.
 
От: Продавам електронна медия

първия сайт от подписа ти има такова монетизиране на еконт
 
От: Продавам електронна медия

първия сайт от подписа ти има такова монетизиране на еконт

По принцип далаверата е за тези, които поръчват - ползват 20 % отстъпка от куриерската услуга, но моят сайт е електронен магазин, а неговия е медия и едва ли хората влизат да купуват нещо. На мен за това ми е интересно...
 
От: Продавам електронна медия

освен тази отстъпка еконта предлагат и друг вид комисионни и зависи коя от двете използва
 
От: Продавам електронна медия

Импровизирай.. приемам всякакви оферти.

хайде аз да започна с 50 лв. :)
 
От: Продавам електронна медия

https://tyxo.bg/d/114382/tablo - отключил съм брояча, сайта е печелил от директна реклама, имаше адсенс за 2 месеца и пр статии (предимно предизборни)
 
От: Продавам електронна медия

за два месеца вързах 100, но това в силния период на сайта.
 
От: Продавам електронна медия

wordpress, до края на годината, най късно до края на януари - трябва да проверя.
 
От: Продавам електронна медия

посещенията от къде са?
гледам, че сайта е зарязан...(скоро не са добавяни новини)

хубаво ще е да сложиш аналитик и да видим по думите в % - тези от които идва трафик през google
 
От: Продавам електронна медия

имам аналитикс, ама не знам как да ви дам достъп само за тази страница, понеже имам няколко сайта на един акаунт.
 

Горе