Продава се: Продавам... знания!

RayMaster

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте приятели и честит празник! Реших, че моя "Game Developer-ски" (и не само) опит може да влезе повечко в полза, както за мен, така и за някой нуждаещ се. :) Та! Представям ви програмите/дейностите с които мога да съм полезен.
3Ds max - Моделиране, текстуриране, анимация - бива си ме тука
Photoshop - Разни текстурки и глезотийки към горното - добре се оправям и тука
Unity3D - Е тук съм виртуоз (от всичко по много)
Ии разбира се програмиране - като започнем от асемблер, стигаме до C# - тук съм кандидат виртуоз :)

Драскайте на лично, а при много силно желание ще дам повечко контакти :)

Хайде успешен и усмихнат ден Ви желая!


"Разцвет и забавление - не живейте с мечтите си, живейте в тях!"
 
От: Продавам... знания!

Добър Ви ден народе. :) Ще пращам на лично мои работи, да не се увличам тук с рекламата.
 
От: Продавам... знания!

Здравей, изпрати ми на ЛС нещата, които си правил. Благодаря!
 
Re: От: Продавам... знания!

Добър Ви ден народе. :) Ще пращам на лично мои работи, да не се увличам тук с рекламата.

Тук рекламата е позволена под всякаква форма.
 
От: Продавам... знания!

Много ми е интересно дали можеш да правиш STL модели по 2D анимация, т.е. гледаш обект представен като 2D анимация (приемаме, че има предостатъчно кадри за да се ориентираш) и създаваш съответния образ в STL формат на конкретно посочен обект от анимацията. Давам пример (това е само пример): Гледаш "Ну Погоди" и създаваш да речем 3D обект в STL формат на вълка.
При така приблизително зададено условие ми е интересно дали предлагаш такова нещо и горе-долу (ориентировъчно) за какви пари за обект би го направил.
 
От: Продавам... знания!

Много ми е интересно дали можеш да правиш STL модели по 2D анимация, т.е. гледаш обект представен като 2D анимация (приемаме, че има предостатъчно кадри за да се ориентираш) и създаваш съответния образ в STL формат на конкретно посочен обект от анимацията. Давам пример (това е само пример): Гледаш "Ну Погоди" и създаваш да речем 3D обект в STL формат на вълка.
При така приблизително зададено условие ми е интересно дали предлагаш такова нещо и горе-долу (ориентировъчно) за какви пари за обект би го направил.

Добро утро!
Между другото - лесна работа. Цената зависи от това колко сложен/детайлен ще е модела, трябва ли да има анимация (което включва костна система, вероятно и morpher за лицева анимация) и тнт. :)
 
От: Продавам... знания!

Добро утро!
Между другото - лесна работа. Цената зависи от това колко сложен/детайлен ще е модела, трябва ли да има анимация (което включва костна система, вероятно и morpher за лицева анимация) и тнт. :)
Не ми е известно STL обектите да имат анимация, но може и да бъркам. Крайната цел е да се създаде обект подходящ за принтиране на 3D принтер. При този вид принтиране е важно висенето във въздуха (т.е. да не лежи на нищо) на различните детайли на модела да се сведат до минимум.
Така и не ми даде ориентировка за цени в граници от до. Пояснявам, че питам за ориентировъчна цена, а не за твърда оферта, с която да се ангажираш.
 
От: Продавам... знания!

Здравейте бих желал да те попитам занимавал ли си се с osclass . Търся някой който да направи същия сайтбар като "Anunturi de Top" на azon.ro
 
От: Продавам... знания!

Не съм се занимавал с това. Съжалявам, че не мога да съм полезен.
 

Горе