Продава се: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
След като темата бе разчистена (някой потребители са почивка) и някой колеги ме упрекнаха (предполагам основателно) с това че не са много ясни нещата, ще се опитам да систематизирам.
Става въпрос за комерсиален сайт, насочен изцяло към определена група хора.
Основното на бъдещият сайт/проект е той да стане емблематичен и основен за тази група хора.
Тази група хора ще се информира от сайта за някой ще ги нарека "техни хобита", където ще могат да публикуват и техни "реклами", за което ще си плащат.
Самият сайт няма да предлага различни гледни точки и категорично няма да се занимава с политика и проблеми, ще бъде изцяло позитивен и може да се каже забавен.
Същевременно, може да участва в програми на ЕС за финансиране, и то за сериозно финансиране (ако има колега, който разбира тези неща, защото аз не разбирам от подобни проекти)
Идеята е толкова авангардна, та се учудвам как никой не се е сетил за това.
Проучил съм нещата и няма подобен сайт с такава насоченост, почти съм написал концепцията.

По другият въпрос, наистина звучи лошо "отсяване", но виждам тук толкова обяви, в които последващите мнения са "Дай подробности на ЛС", или "И аз искам подробности на лс", които често са загуба на време и за това, моля да пишат само следните типове хора:
Колеги, които желаят и имат финансова и друга възможност да развиват проект.
Нека да се знае и друго, нека не си мислят уважаваните от мен колеги, че биха могли да дадат финансиране и да очакват само дивиденти. Аз също мога да си финансирам сам проекта, но нямам време и хора сам да се занимавам с това, за това ми трябват хора, които може би освен финансиране, да се заемат със своите задачи, като си ги разпределим.
Нещата са прости и същевременно се изисква гъвкаво мислене и труд.
Освен хора с финансови възможности, трябват и хора, които разбират от направа и поддръжка на сайтове, както и от така модерното SEO.
Ако смятате че имате тези качества, искате да направим един екип от непознати (не голям, максимум до 5 човека), нямате кой знае какви скрупули (важно е), моля, пишете ми.
А, да не за забравя, сайта няма да предлага нищо забранено от закона и нелегално, един уникален и същевременно странен сайт/проект, чиято цел е добра визия, информираност и за участниците в проекта-комерсилизация :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Баси тъпото и надуто преставяне,,, пресхурамие
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Още преди година ми се роди идеята за подобен пороект, с малки разминавания естествено, даже и домейн си закупих, но като претеглих нещата що екип и работа предстои малко се разколебах.

Просто си е много работа и за това си трябват хора и време, за да го почнеш от "скрач" трябва да си отдаден поне в началото, дано намериш съмишленици, аз лично имам желание, но нямам време, а и не съм в БГ ( поне не смятам да си идвам в близките 2 години ).

Успех и гледай позитивно, ще стане ако много ти е присърце :)
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Още преди година ми се роди идеята за подобен пороект, с малки разминавания естествено, даже и домейн си закупих, но като претеглих нещата що екип и работа предстои малко се разколебах.

Просто си е много работа и за това си трябват хора и време, за да го почнеш от "скрач" трябва да си отдаден поне в началото, дано намериш съмишленици, аз лично имам желание, но нямам време, а и не съм в БГ ( поне не смятам да си идвам в близките 2 години ).

Успех и гледай позитивно, ще стане ако много ти е присърце :)

Благодаря за пожеланията, винаги гледам позитивно.
Поздрави
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Братле, представянето - офертата е повече от несериозна!
Ти хубаво ще ни отсяваш, но ние от къде да знаем за какво иде реч и дали ни интересува!
Не си последователен в изказа си и изобщо просто нахвърляни мисли!
Така като си го написъл ми звучи като имам идея трябват ми хора със свободно време и пари...:?::!:

П.П. Сигурен съм, че можеш да си позволиш да си по-конкретен, така или иначе идеи много, осъществаването е важно.
Успех.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Ок "Братлета",
темата се затваря, благодаря Ви за вниманието :)
п/п
Както казах пари имам достатъчно, време и хора нямам достатъчно, но смятам че хора, които имат финансови възможности, ще са по сериозни, пък и както казах по-горе, така се спестяват ЛС на олигоелементи, какъвто е "бластер" и подобни нему.
Освен това, мисля че бях пределно ясен, такъв сайт/проект няма, и всяко нещо, като споменаване на конкретика води до премахване на елемента "уникалност"
Както и да е, офертата вече не е в сила.
Поздрави и приятна вечер
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

@E.Ivanov, форумът не знам дали някога е бил концентриран върху предприемачеството, но в момента, както се и убеди - не е.

Не знам собствениците на този форум не виждат ли или не разбират, че това място се е превърнало в една долнопробна говорилня на хора без работа и на смешници, които си мислят, че са предприемачи.

Разбира се има и достойни, сериозни колеги с които доста пъти сме си помагали по един и друг въпрос. Те са малцинство. Малко малцинство. Напоследък влизам само да се посмея. Но и това вече ми стана досадно.

Истинските предприемачи имат крещяща нужда от истински форум за предприемачи. Дано някой се заеме да го направи.

Успех в начинанието ти.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Такъв ферман и нищо не разбрах. Дай по сбито и само важното.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Редактирано...
 
Последно редактирано:
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

@E.Ivanov, форумът не знам дали някога е бил концентриран върху предприемачеството, но в момента, както се и убеди - не е.

Не знам собствениците на този форум не виждат ли или не разбират, че това място се е превърнало в една долнопробна говорилня на хора без работа и на смешници, които си мислят, че са предприемачи.

Разбира се има и достойни, сериозни колеги с които доста пъти сме си помагали по един и друг въпрос. Те са малцинство. Малко малцинство. Напоследък влизам само да се посмея. Но и това вече ми стана досадно.

Истинските предприемачи имат крещяща нужда от истински форум за предприемачи. Дано някой се заеме да го направи.

Успех в начинанието ти.
Благодаря колега, изумен съм от това, което става, направо нямам думи.
Предполагам че си прав и смятам че ако се разчисти от подобни елементи, този форум може да стане истинска платформа за стартиращи предприемачи, хора с мислене и позитивен дух, за сега, в някаква степен това не се случва.
Надявам се собственика на форума да вземе необходимите мерки.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

В тоя форум има 5-10 типа, дето ако се махнат ... форума ще придобие друго лице, но това ме съмнява да стане, така че ... :drama:
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

@E.Ivanov, форумът не знам дали някога е бил концентриран върху предприемачеството, но в момента, както се и убеди - не е.

Не знам собствениците на този форум не виждат ли или не разбират, че това място се е превърнало в една долнопробна говорилня на хора без работа и на смешници, които си мислят, че са предприемачи.

Потребителите и импресиите от тях в днешно време са ПАРИ.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Добре де, моето питане видя ли го?
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Здравей колега, видях ви питането и се надявам с новото описание да е малко по-разбрано.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Здравей колега, видях ви питането и се надявам с новото описание да е малко по-разбрано.
По-добре щеше да е в точки и без нищо излишно.
Изпрати ми техническото задание за сайта, идеята не ни трябва засега и евентуално ако се разберем с кои други колеги ще се работи.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Към автора на темата - тук по този начин няма да те приемат насериозно. Тук колегите всеки ден къртят по сайтовете си и някой да им говори общи приказки, по детски наивни , без да има сериозен поглед върху нещата е несериозно за мен
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Съдейки по заглавието, ако действително става въпрос за комерсиален сайт имам интерес, но бих се радвал на повече подробности. Интересува ме най вече разпределението на задачите и евентуалната инвестиция? Предпочитам на лични.
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Хубаво си пооправил първия пост, а 6-ти? Стои ли на дневен план или напротив? За българската аудитория ли ще е сайта или ?
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Здравейте колеги, изпратих Ви ЛС.
Тази седмица малко пътувам и няма да мога бързо да ви отговарям.
Благодаря ви за въпросите и търпението.
Поздрави
 
От: Продавам или по-скоро търся съдружници за уникален комерсиален проект

Подобни "сдружения" обикновено завършват с пропилени пари и време, т.е това - аз ще правя sео-то ти ще пишеш кода, а Иван ще прави кампанията във фейсбук е тъпо. Понеже Иван може да си свърши работата за 10 мин днеска а програмиста да трябва да пише код цял ден и стават панаирите.. това е дъвкано много.. във всяка подобна тема. Най-добре е да се влиза с пари и да се заплаща на всеки труда по сайта, въобще да се ръководи подобен проект в които участват няколко човека си е доста сложно, щом имаш пари не виждам защо не го направиш сам, ще си спестиш не малко проблеми. Друг вариант е, ако не ти достигат някакви пари да продаваш дялове от проекта, но трябва да се прочете каква точно е врътката, аз лично не съм запознат.
 

Горе