Продавам интернет магазин

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам интернет магазин

Не знам как да я преместя а за СЕО съм платил и е правено
 
От: Продавам интернет магазин

Бих ти я казал за да се посмееш но само лично на ушенце... е искаш ли?
 
От: Продавам интернет магазин

Кажи ми я на ушенце, бас държа че ще се посмеем поне двамата,,, щот съм гроб и тайни не исказвам:wink:
 
От: Продавам интернет магазин

Кога са пуснали бластера от клиниката за алкохолици
 
От: Продавам интернет магазин

Кога са пуснали бластера от клиниката за алкохолици

Вчера сутринта, шото тряваше да освободят места за алкохолно натровени руснаци, пили домашна водка
Доволен ли си от отговора, Влади
 
От: Продавам интернет магазин

Ще помоля модератора да премести темата в правилния раздел и ако е удобно и да разчисти драсканиците на хорица който са в делир. Благодаря предварително и се извинявам че съм я пуснал в неправилния раздел.
 
От: Продавам интернет магазин

Ще помоля модератора да премести темата в правилния раздел и ако е удобно и да разчисти драсканиците на хорица който са в делир. Благодаря предварително и се извинявам че съм я пуснал в неправилния раздел.

Ти си никой да изискваш, немаш стаж и точки рпепутации
Като си прайш бъзик со мени ми казувай, шо за мени може да не е бъзик
 
От: Продавам интернет магазин

Кви точки кви запетайки бе...пийси лекарствата

Г-н Александър,

Вие, който сте на 40 и кусур години, вземете си дневната доза валидолче. Така представена, Вашата 'солидна' оферта не ще бъде преместена, където ѝ е мястото. Тази тема ще Ви държи под адреналин. Информирайте се тук: https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779 как се пише оферта в подраздела на уебмастърския пазар.

Успех с продажбата!
 
От: Продавам интернет магазин

Мила Петя, адреналин ще им държи на хората който са форумнни драскачи и тук те си изливат напрежението като оспамят на който и да е обявата а на мен не ми трябват нито точки нито запетайки в профила.
Благодаря за пожеланието и успех на всички.
 
От: Продавам интернет магазин

Не знам как да я преместя а за СЕО съм платил и е правено

Оправдания... на кого, на себе си ли плати за seo? :wink:
 
От: Продавам интернет магазин

Тази тема трябва да отиде в кофата, където и е мястото.
Този сайт единствено може да послужи като пример как не трябва да се правят сайтове.
Няма СЕО и няма елементарни функционалности. Например сайт за части трябва да има филтър, ако иска да се споделя във ФБ - ог тагове, дори в кода си стои текста на опенкарт с линк и.....
Търсачките показват само дейност по сайтове за групово пазаруване.
Единсвеното, което може да се направи е да се попита собственика на motohuligan.ru дали не иска да купи и com.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе