Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Тая кола не е за нормални мъже, аз в такова нещо не мога да се събера :lol: Иначе е готина, бих я взел на жената, ако имаше книжка. Успех с продажбата.
 
нямаш си идея колко е широка ако се брои за двуместна ... :) с дръпнати максимално назад седалки човек 187 със шиниран крак се събра и му оставаше място да си движи ходилото а не вярваше и коментара му беше че отпред на дължина е по голямо от БМВ 3ка е91 туринг

обаче това не е кола за женени мъже :) достатъчно пичеловка е за студентски град :) и ако кажеш на жената че отиваш да се завъртиш натам може да ти кажат да не се прибираш :)

и освен това върви 1.6 атмосферка това е точно такова като на кивито :) от нула до сто за 9.2 сек, може да на накаже доста седани и купета от по 150 коня... и някой джипки AUDI Q7 3.0 TDI - 204 CV да е с малък двигател заради данъците... е за 9.1 секунди от 0-100



ПП а в Англия се води безкласова кола (не че нямаш класа) а че може и да си от работническата класа, и от средната класа, и благородническата класа и да караш мини и да имаш стил
 
От: От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Еми успех тогава
 
От: От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Кола за жени, лесбийки и пеераси.
това е мини.
мое мнение, подкрепено от 6 годишни наблюдения по пътищата на УК.
Успех с продажбата

дейба продъненото гърне, че не мог ати дам червено

що се изсра в темат ана човека ве гърне?

и още пишеш кат ашлак с първо отделение
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Както за всеки влак си има пътници, така и за всяка кола има мераклии. Едни не ги кефят големите возила, други пък дават луди пари само и само да карат лодка, харчеща 15+/100 в града. Така, че още веднъж късмет с продажбата.
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Страхотно е колето, ако имах готови парите нямаше да се замисля въобще отдавна си мечтая за такова коленце. Успех с продажбата ще му се полюбувам от снимките :D
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

количката става кефи, но е като пуч* въшка която харчи 26 лева на 100 в градски условия :) наистина е кола за предприемачи :)
аз предпочитам да си карам 2 тона + возило и да ми е по евтино :p
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Колата изглежда запазена и забавна, но аз лично, ако ще давам пари за пичелов, ще е за нещо подобно - по-голям пичелов на по-малка цена.

Иначе успех с продажбата.
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

с тая дърта з3-ка бая тъпи пички ще наловиш.. :D
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

с тая дърта з3-ка бая тъпи пички ще наловиш.. :D

Дърта ама лачена. Даже е с тоя интериор ще се лепят още повече (ще им се връзва на лака :D )
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

С тай кибритена кутийка ако забиеш нещо ела ми се обади
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

точно тая от снимката далеч не може да се каже, че е лачена по-точно е уморена от каране...
 
От: Продавам кола за предприемачи: Mini cooper 1.6 - жълт

Z3 е грозна кола, виждал съм я няколко пъти по-отблизо, вътре е просто все едно от 80-те години
 

Горе