Продавам линкове в статии

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Публикувайте вашите статии с 2 линка в почти 3-годишен сайт за новини, хумор, клюки, здраве, рецепти и др.

ПР3, 800-900 посещения на ден (предимно от България). Има редовни посетители и сайта се обновява ежедневно.

Цена за: 1 статия х 8 лв
предплатени 5 статии х 7 лв
предплатени 10 статии х 6 лв

Цените са валидни до края на 2012г.

Забележка: Статиите са от вас и dofollow линковете са "вечни". Срок за изпълнение: до 5 часа след получаване на всички материали - текст и снимки.

Допълнително:

1. На всеки 10 статии, които публикувате през годината, получавате допълнителен бонус - 200х200 банерна реклама за 1 месец в сайта. Ще се ротират максимум по 3 реклами на позицията.

2. Ако поръчате и платите наведнъж 5 или повече статии също получавате допълнителен бонус - 200х200 банерна реклама за 1 месец в сайта. Ще се ротират максимум по 3 реклами на позицията.

Моля без линкове със съдържание за възрастни, хазарт, лекарства и нелегални неща.

Мога да дам достъп до статистика в tyxo. На заинтересуваните пращам сайта на лични

Начини на плащане: PayPal или банков превод.

Успешен ден на всички :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам линкове в статии

Привет, прати ми и на мен сайта и посочи цената, която искаш за статия.
 
От: Продавам линкове в статии

Прати ми сайта
Привет, прати ми и на мен сайта и посочи цената, която искаш за статия.

Пратил съм и на двамата.
 
От: Продавам линкове в статии

писах ти на лично
 
От: Продавам линкове в статии

Пратил съм на всички.
 
От: Продавам линкове в статии

Вдигам темата, добавил съм в първото съобщение:
На всеки 10 статии, които публикувате през годината, получавате допълнителен бонус - 200х200 банерна реклама за 1 месец в сайта. Ще се ротират максимум 3 реклами на позицията.

Благодаря на тези които се възползваха през 2011 от предложението ми. Надявам се да са доволни и да работим отново заедно.
Успешна и доходна 2012 на всички. :)
 
От: Продавам линкове в статии

Пратил съм на всички информация.
 

Горе