Продавам мейл лист

Fishy

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте съфорумници,
продавам мейл лист с 100 мейла. Адресите са на хора, залагащи на футболни срещи и интересуващи се от онлайн прогнози и футбол като цяли. В него са включени хора от 12 до 40 години, като 80% са на възраст от 16 до 22 години. Всички хора са от България (преопладаващо от столицата)

Адресите са подредени по азбучен ред и са тествани.

Тъй като листа и абонатите са със силно конкретизирани интереси и така получавате 100% директна връзка с хора, които имат интерес към посочената област, смятам, че цена от 0,10лв за адрес е приемлива.

Весели празници!
 
Прав си, че 10лв. не е много, но за усилията, които съм положил не ми дава сърце да искам повече.

Също смятам, че от купувача е по-сложната част. А по-точно да привлечете вниманието на 'адресантите' към неговия продукт.


Весели празници!
 
Blinky каза:
Аз бих пробвал да ги изтрелям с някой аф. линк и добро Sales-Copy. Така или иначе 10 е само да отидеш и да се върнеш от срещата с такси, на която ще се видите за тези 10 лева.

:wink:
Мислих си го това, но в момента работя по един проект и нямам време. :?

Иначе- long life e-Pay :)

По-здрави!
 
Има ли въобще пазар за имейл листове в България? Питам защото тези могат да се намерят от много сайтове където на са си покрили имейлите по страниците и може да са по ниши и може много над 100 адреса да се събират.
 
в България няма пазар...но навънка доста се търгуват ;) Знам за един-два майл провайдъра, доста големи между другото, продават майл листата си за доста добри пари.
За жалост нашите приятели от нетинфо и майл.бг не са се усетили още ;)
 
Ако някой продаде мейллист в който го има и моя мейл после ще трябва да пише 100 поста "Повече няма да правя така" :D
 
AxCx каза:
Ако някой продаде мейллист в който го има и моя мейл после ще трябва да пише 100 поста "Повече няма да правя така" :D

Напиши ми на ЛС мейла си и ще ти кажа дали фигурираш в моя едномилионен списък ;)
 
Nick каза:
AxCx каза:
Ако някой продаде мейллист в който го има и моя мейл после ще трябва да пише 100 поста "Повече няма да правя така" :D

Напиши ми на ЛС мейла си и ще ти кажа дали фигурираш в моя едномилионен списък ;)
а ако не фигурираш списъка вече ще е от 1 000 001 емайл адреса :lol:
 
Можеш пък доброволно да ми пратиш част от списъка за да проверя дали съм вътре ;)
 
Мога да му поискам всички които започват с някоя буква или нещо си. Айде пак оспамих темата, сори. Добре че темата е спамерска :lol:
 
От: Продавам мейл лист

2,500,000 e-mails = 2000лв.
непроверени, но от демо верификатори излизат около 20% валидни
за по сигурно ги смятам 1% валидни
2,500,000 х 1% = 25,000
25,000 х 0.10лв = 2500лв
вадя 500лв за неудобството по ваше верифициране и идва 2,000 лв.
ако има желаещи или допълнителни въпроси - ЛС
 
От: Продавам мейл лист

xaaxxaxaxaxaxaaxxAXaxaXAxAXAxAXaxAXaxAXAXAxaXAxaXAxAXaXAXAxAXAxAXAxAXaXAXaxAXAxAXA
сори ама не се сдръжах... ти искаш по 10 СТОТИНКИ НА ИМЕЙЛ?!?!? Братле не си във ред нещо, ходи се прегледай...
 
От: Продавам мейл лист

ThinkFast тия e-mail'и които имаш абсолютно всички ги имат, даже ако някой пожелае ще ги дам безплатно..

Аз имам 25 000 таргетирани Български e-mail адреса които са събрани едно по едно и им търся по 1 стотинка а ти си тръгнал бизнес да въртиш, просто няма икона която да показва възмущението ми.......!!
 

Горе