Продава се: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и др.

Maji92

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,
Както пише в заглавието " Предлагам метод за добавяне на РЕАЛНИ ЧУЖДЕСТРАННИ Facebook фенове - Instagram или Pinterest или Twitter followers *

Защо го продавам :

Продавам метода защото нямам време да се занимавам с него и искам някой друг да се възползва от него за лична цел или за добавяне на фенове за други хора. Методът гарантира, че ако правите всичко по описаният начин и спазвате нормите НЯМА ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ ИЛИ БЛОКИРАНИ СТРАНИЦИ / ПРОФИЛИ.

Информация за метода :

Методът е нестандартен и иновативен и лесен за употреба. За да докажа, че е така ще приложа темата в която предлагах услугите си за добавяне на фенове : Цък . Там може да видите мненията на хората.
Нека говорим и за изкарани пари с този метод. За малко повече от 3 месеца изкарах около 500 лева от предложените в темата услуги.


Цена :

ЦЕНА 70 долара или еквивалента в левове * Приемат се само плащания по PayPal / Ekont или на ръка ( ако желаете ).
Ако не можете да да платите по някой от изброените начини винаги може да се използва Eскроу by Maverick!



Как става прехвърлянето :

Може да стане по пощата / скайп или друг начин за прехвърляне на данни.
Също така ако искате всичко да е по-спокойно за вас може да стане и през Търгувай с ескроу - Защита от измами by Maverick! ( но ВИЕ поемате таксата )

Ако искате повече информация или искате да го закупите пратете ЛС!
Поздрави и до скоро!
 
Последно редактирано:
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Мисля, че метода е известен на доста от членовете на форума. Дори съм сигурен, че имаше български вариант на тази система, но не знам до къде стигна той.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Здравей,
Как говориш за нещо което не си виждал / купил ?

Пс: не се заяждам просто питам
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Добре де колко фена може да вкараме по този начин ? И трябва ли да имаме преди това фб страница за да може да вкарваме фенове в други страници ?
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Здравей,
Както ти казах и в скайп :
Максимума който аз съм правил е 5к но може и повече, времето което отнема зависи от не един фактор.
Не, няма да имаш нужда от други страници.

9 Промо пакета остават!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Знам, защото и аз съм ползвал подобен начин за добавяне на фенове. Под "ползвал" имам предвид пробвал. Това беше преди 2 години някъде. Страничката не съм я ползвал от тогава, но я имам. Феновете са намалели от тогава с 300(беше около 1200, а сега е 900). Феновете са от доста страни като най-много са от Египет(106), САЩ(81), Индия(64). Средно на ден от тези 900, 300 са активни. Тоест има около 600 неактивни. Ясен ми е начина, защото знам точно за кои социални мрежи се взимат тези харесвания, абонирания и т.н., а също и хората, които са махнали своите харесвания от страницата. Принципно е добър начин за трупане на фенове и нямам нищо против, че продаваш този начин. Все пак щом хората купуват, значи е един вид знание, което те нямат, но е хубаво да знаят какво купуват.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Да знаят какво купуват, много добре обяснявам всичко което пожелаят да знаят + това Know How идва в един добре описан PDF файл в който всичко е илюстрирано.
И не забравяйте че най-реалните фенове сами идват при вас.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Активни ли са като цяло тези фенове или е като facebook метода за добавяне L J и дадения потребител не знае че е харесал страницата
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Метода работи и не е L J. Само трябва да се отделя по 1-2 часа дневно и да се работи. Не е само да кликнеш и да очакваш феновете сами да долетят :)
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Ако работя по час-два над страница то би трябвало да събера много повече от 5000 реални фена без особенни трудности. Поправете ме ако греша.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Здравей,
Да няма да имаш особени трудности НО винаги имай в на предвид това как ги таргетираш * ако го поставиш, че искаш само USA / CA / UN / NZ и подобни, то тогава ще ти отнеме малко повече време *

ОСТАВАТ САМО ОЩЕ 8 ПРОМО ПАКЕТА
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Здравей Maji92, може ли да ми напишеш твоя skype на лично съобщение?
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Много ми е интересно, колко от тези реални, ще бъдат и активни?
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Здравей,
Това е доста комплексно нещо което много зависи и от съдържанието върху което трябва да са активни.
Но иначе има клиенти който са много доволни и имат достатъчно активност от това което съм им добавил :)
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Нищо против темата, просто не мога да си обясня недоволството на някои познати, които твърдят, че няма смисъл от това нещо. Може би защото са в тази среда и опитват да си продават своите продукти, апп. и т.н.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Нищо против темата, просто не мога да си обясня недоволството на някои познати, които твърдят, че няма смисъл от това нещо. Може би защото са в тази среда и опитват да си продават своите продукти, апп. и т.н.

Много възможно да е така ...

Все още има 8 проо пакета :)
 

Горе