Продава се: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и др.

От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Изпратих ЛСто
Останалите промо пакети са вече 4!
Побързайте за да не ги изпуснете!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Bump UP!

Все още са 4 промо пакетите
Приемам запитвания тук или на ЛС!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Хайде колеги .. останаха само още 4 промоционални пакети !
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Прати ЛС с повече информация какво представлява метода.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Прати ЛС с повече информация какво представлява метода.

Сега ще ти пратя всичко нужно!
Поздрави
М!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Бих желал и на мен малко повече инфо.
Благодаря!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Като цяло, не очаквайте кой знае какво от този метод. Ще получите урок за ползването на един сайт, който може и да сте ползвали някога. За набирането на фенове трябва яко цъкане и, ако искате повечко фенове си трябва зомбиране. По мое мнение единственото, което струва пари е занимавката на Maji да напише урока, което едва ли е повече от 1 час. Ако сте мега начинаещ може и да ви е от полза, но ако е иначе се съмнявам много.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Бих желал и на мен малко повече инфо.
Благодаря!

Писах ти.
Ако има нещо още питай

Като цяло, не очаквайте кой знае какво от този метод. Ще получите урок за ползването на един сайт, който може и да сте ползвали някога. За набирането на фенове трябва яко цъкане и, ако искате повечко фенове си трябва зомбиране. По мое мнение единственото, което струва пари е занимавката на Maji да напише урока, което едва ли е повече от 1 час. Ако сте мега начинаещ може и да ви е от полза, но ако е иначе се съмнявам много.

Както говорихме, за теб не е нищо ново и за това " не съветваш другте да не очакват много ".
Цъкането не е яко или зомбирано ... само трябва да знаеш как или да използваш автоматизирана версия (не го препоръчвам )
Отне ми много повече от един час, най-малкото 3 месеца е тестван за да се види дали има полза. Може който иска да го купи да види ТУК темата ми за добавяне и да се увери, че работи !
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Ако щеш и 10 години го тествай бате, като цяло няма разлика дали феновете са добити с лайкджак или с този метод, с разликата, че тук трябва да цъкаш като луд, а там феновете идва по-леко. В активността почти няма разлика и като цяло рийча е мизерничък.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Ако щеш и 10 години го тествай бате, като цяло няма разлика дали феновете са добити с лайкджак или с този метод, с разликата, че тук трябва да цъкаш като луд, а там феновете идва по-леко. В активността почти няма разлика и като цяло рийча е мизерничък.

Честно да ти кажа всеки може да си прецени за себе си кое му е по-добре, това че ти не го намираш за " хубаво " не значи че на другите не им е полезно!
Не забравяй че за LikeJacking ти трябва от някъде да ги " Jackvash "
А това с активността не е фактор само метода... както много добре трябва да знаеш!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Човек, не е фактор само метода, ама друг път. При лайкджакинга поне 90% от профилите са реални и с някаква активност, докато с този метод събираш и една купчина фалшиви профили, защото никой не иска да си наспамва своя реален профил. И е факт, че има фалшиви профили "както много добре трябва да знаеш"..
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Човек, не е фактор само метода, ама друг път. При лайкджакинга поне 90% от профилите са реални и с някаква активност, докато с този метод събираш и една купчина фалшиви профили, защото никой не иска да си наспамва своя реален профил. И е факт, че има фалшиви профили "както много добре трябва да знаеш"..

Да при LJ Са по-голям % активните хора НО все пак когато търсиш механично * сам да си ги добавяш без спам в групи или покани * не очаквай голяма активност. Ти какво очакваше като го купи?
Ще ударя сега коравото и ще почна да правя пачките с пари от CPA / Affilieit ? Пак може да го направиш но ще ти трябва повече време за да се получи.

Като цяло метода работи и е главно за лично ползване.
Не е перфектен но все пак по-добре сам да си добавяш от колкото да плащаш на друг да го направи.

Ако някой има въпроси да пише
Поздрави
М!
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Какъв CPA / Affiliate бе бате, трябваше ми за лична употреба да си докарвам трафик, а от тия скапани ботове трафик няма и няма да има, никога! Освен това, не знам кое му е механичното на това. Механично щеше да е, ако задействаш механизъм, който после сам да ти трупа фенове след определено действие. Тука си е ръчен, хамалски труд. Ако цъкаш, има фенове, ако не цъкаш...няма..
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Добре, щом продаваш метод, не е ли редно да обясниш как се работи с него ефективно? Колегата е недоволен от качеството на услугата, а ти твърдиш, че трябва да знае как да го прави, нали това е смисъла при търговията - доверие?

Имам чувството, че се надяваш на по-неосведомените да се зарибят за да им пробуташ нещо безплатно, което сигурно ще излезе в търсачката веднага след като потърси човек. Трябва да бъде вкаран някакъв контрол при продажби от този вид.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Добре, щом продаваш метод, не е ли редно да обясниш как се работи с него ефективно? Колегата е недоволен от качеството на услугата, а ти твърдиш, че трябва да знае как да го прави, нали това е смисъла при търговията - доверие?

Имам чувството, че се надяваш на по-неосведомените да се зарибят за да им пробуташ нещо безплатно, което сигурно ще излезе в търсачката веднага след като потърси човек. Трябва да бъде вкаран някакъв контрол при продажби от този вид.

Чакай,
А като цяло всичко е описано чисто и ясно.
Допълнително АКО беше казал виж не съм доволен, няма да го разпространявам може ли да се разберем и да ти да ми върнеш парите, а аз няма да се занимавам. Всичко щеше да стане за момент но той каза : абе не очаквах това ... и изчезна, няколко дена по-късно започна да пише тук.
Не се надявам да прекарам никого за да не ме прекарат мен.
Да хубаво е да се вкара контрол както казваш за да няма и " Аз съм недоволен и ще изкарам продавача дявол "
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Брат, няма как да си поискам парите, защото ти все пак си ми пратил нещо. Освен това, ти сам ме помоли да напиша ревю и го написах. Не искам да те изкарам дявол или каквото и да било друго. Никакви лоши чувства към теб лично, но това мисля, това пиша.. Всеки може да си прецени сам..писал съм аз, писали са и други.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Брат, няма как да си поискам парите, защото ти все пак си ми пратил нещо. Освен това, ти сам ме помоли да напиша ревю и го написах. Не искам да те изкарам дявол или каквото и да било друго. Никакви лоши чувства към теб лично, но това мисля, това пиша.. Всеки може да си прецени сам..писал съм аз, писали са и други.

Да пратих ти го но все пак лесно можеше да се разберем.
Да аз сам те помолих. това не го отричам
Да така е всеки може да прецени за себе си.
Важното е да се разберем като възрастни и без каране или злоба.
 
От: Продавам метод за добавяне на реални FB фенове- Instagram - Pinterest followers и

Е аз не се карам, обсъждаме просто. Както и да е. Ако съм те засегнал теб или някой друг тук, извинявам се. Пак казвам не тая никакви лоши чувства.
 

Горе