Продава се: Продавам много добре развит сайт за музика! Не изисква подръжка!

Статус
Not open for further replies.
Много добре написано. Не написа само колко процента идват от фейсбук , и колко песни има в сайта.
Благодаря
 
Много добре написано. Не написа само колко процента идват от фейсбук , и колко песни има в сайта.
Благодаря

Трафика е 90% от гугъл 7% от директни посетители - 2% реферали и под 1% социални мрежи - може би от страницата в която има 10-20 поста :)
Песни 800-900
Наблегнал съм на качество - не количество.
Мога да посоча 10 други сайта на 5 години с по 5 000 песни и повече, нямат и 10% от трафика ми :)

Поздрави
 
Може ли някой линк да видим сайта
Смятам, че в описанието съм описал достатъчно ясно, какви са условията. След като те мързи да си направиш труда да напишеш едно съобщение, или изобщо не си прочел описанието, то смятам, че се изчерпваме до тук!
Поздрави!
 
имам интерес към сайта,до 10 000 лева мога да инвестирам.Изпрати подробности на лично.
 
От кой град си ? Приходите само от адсенс ли са ? :)
От Разград / Варна съм, но ако го продам задължително ще трябва да се видим с купувача на 4 очи, все пак сумата не е малка, и има какво да се обсъжда преди продажба. Относно печалбата:
Адсенс = 6 месеца = над 5500 евро
Медиавенус = 240 $ (сложил съм реклами от около месец)
Адкеш имаше за месец/2 = 300Евро (но го махнах заради гадните реклами)
Частни реклами на изпълнители = 600лв = 4 месеца х 150лв за клип от youtube. (ако някой програмист може да интегрира добре позиционирани прозорци, като във вбокс7 ПРОМО/Избор на редактор или др.) може спокойно да се предлагат и реклами на изпълнители, имам и контакт, който може да урежда подобни реклами, но аз вече не се занимавам.
 
Имам интерес, ако може информация на лично. Интересува ме и как седи въпроса с издаването на фактура.
 
Моля, темата да бъде заключена/изтрита!
Вече се обсъжда оферта с 4-5 човека, които писаха на ЛС. До петък, ако някой вземе сайта, вземе, ако не - не се продава след това!
 
Аз пак изпуснах ...
Здравей!
Все още се обсъждат цифри и т.н с няколко човека, ако се смяташ за сериозен и потенциален купувач, остави номер на лично съобщение, да ти звънна днес да говорим набързо. Сайта се продава до днес вечерта (петък) след това сумата не ми е от спешност, и ще си оставя сайта. Има уж сериозни заинтересовани, но докато не видя преброени парите, за мен няма сключена сделка.

Поздрави!
 
Здравей!
Все още се обсъждат цифри и т.н с няколко човека, ако се смяташ за сериозен и потенциален купувач, остави номер на лично съобщение, да ти звънна днес да говорим набързо. Сайта се продава до днес вечерта (петък) след това сумата не ми е от спешност, и ще си оставя сайта. Има уж сериозни заинтересовани, но докато не видя преброени парите, за мен няма сключена сделка.

Поздрави!

Смятам се за сериозен, но все пак е редно да видя какво се продава. Иначе от инфото, останало в темата проявявам интерес. И няма проблем след това да се чуем.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе