Продавам модул за сайт за недвижими имоти

stz184

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Модулът е направен за CMS системата WebsiteBaker
В най-общи линии възможностите на модула са следните:

  • добавяне на неограничен брой имоти
  • неограничен брой снимки към всеки имот
  • филтър за търсене по различни критерии (както в админ панела, така и във видимата за посетителите част)
  • интеграция с търсачката на CMS-a, т.е. може да се търси по два начина - от филтъра, който модула предлага и от вградената търсачка на CMS-a, която търси навсякъде в сайта, не само в имотите
  • многоезичност - менютата са преведени на английски език.
Модулът е изграден в "стил" OOP.
Тестова инсталация на WebsiteBaker с инсталиран модул за имоти и галерия снимки от админ панела могат да бъдат видяни на адрес http://imoti.us.to
Чакам оферти...
Цена: 100лв
На видимо място в лявата колона съм сложил картинката predpriemach marketplace.
 
Последно редактирано:
От: Продавам модул за сайт за недвижими имоти

А цената е...?
 
От: Продавам модул за сайт за недвижими имоти

На мен ми харесва - но не мога да намеря от къде се добавя обява (може би е махнато нарочно за момента) Освен това - би трябвало да може да разделя обявите по критерии търся - предлагам (купувам продавам) наемам, отдавам под наем и тн.
 
От: Продавам модул за сайт за недвижими имоти

И на мен ми хареса, пък и цената е много добра.
 
Re: От: Продавам модул за сайт за недвижими имоти

Здравейте!
Радвам се, че има интерес към модула!
Относно питането на mantaman
На мен ми харесва - но не мога да намеря от къде се добавя обява (може би е махнато нарочно за момента) Освен това - би трябвало да може да разделя обявите по критерии търся - предлагам (купувам продавам) наемам, отдавам под наем и тн.
Меню за добавяне на обява изначало липсва, тъй като това не е модул за сайт за обяви или нещо такова.
Идеята на модула е да се използва от фирми (агенции за недвижими имоти, строителни компании и т.н.), които желаят да публикуват офертите си онлайн във фирмения си сайт. С други думи - офертите се публикуват само от администратори (или група потребители), на които им е зададен достъп до админ панела и съответно до модула за недвижими имоти. Част от вградената функционалност на CMS-a е да се създават групи потребители с лимитирани права - примерно група потребители, имащи достъп само до частта с недвижимите имоти и никоя друга част на сайта.
Относно категориите - търся, предлагам, отдавам и т.н. - смятам забележката за уместна! При провен интерес от страна на потребител да закупи модула и необходимост от такова разделяне по категории, няма проблем да се донапише срещу малко допълнително заплащане.
 
От: Продавам модул за сайт за недвижими имоти

Ти най добре си знаеш но според мен ако завършиш системата да стане пълноценен сайт за недвижими имоти дори и на повече от двойна цена ще има повече клиенти защото тук едва ли наминават много собственици на подобни фирми на които да им трябва такъв модул, а иначе сигурно няма уебмастер който до сега да не му е минавало през акъл да си направи и такъв сайт
 

Горе