Продавам музикален сайт

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Към сайта получавате и ФБ страничка с малко почитатели, акаунт в файл хостинг с всички качени мп3-та от сайта чрез които също се получават някакви приходи. Ще ви кажа лесен начин как да повишите посещенията и как да подържате сайта с високи посещения. Сайтът се продава без хостинг, продавам го защото вече нямам много време за интернет сайтовете ми .. :(

Заинтерсованите: ЛС<br /><br /> Домейн Име | URL: http://tarambuka.com<br /><br />Приблизителна Цена: 300 лв<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 28-may-2011 / 28-may-2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 10 000<br /><br />Импресии на Месец:: 15 000<br /><br />Регистрирани Потребители: 5000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: Paypal, Epay, Econt, Банкова сметка<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Продавам музикален сайт

Никого не съм насилил да го купува. Цената е такава! И 5000 да даваш не се включваи повече в темата
 
От: Продавам музикален сайт

Интересувам се от сайта. Ако може skype за допълнителна информация..
 
От: Продавам музикален сайт

Системата авторска ли е и ако не какво е използвано ?
Поздрави!
 
От: Продавам музикален сайт

sportvideo

Като ти гледам постовете ми се струва, че само трупаш постове и спамиш... Аман от такива като теб!
 
От: Продавам музикален сайт

Все още заинтерсовани има ли ? Че един пич ми писа но нещо несериозен излезе.
 
От: Продавам музикален сайт

Az se interesuvam. Prati mi na lichno kolkoto se moje poveche info. I google analytics molya. Lek den.
 

Горе