Продавам на търг домейна myoffer.bg

ggg007

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продавам домейна www.myoffer.bg Бил е сайт за групово пазаруване от 02.2011 до 05.2012 Има фейсбук страница с над 4200 фена. Страница в туитър с над 300 фена. Продава се само домейна. Продавам го на търг. Изпращайте вашите оферти

Домейн Име | URL: http://www.myoffer.bg<br /><br />
Page Rank: 4<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

не, съвсем не съм забравил. Просто това са несериозни оферти.
Несериозна е обяватата ти. Пишеш търг, а офертите не били сериозни. Пиши си колко е началната оферта, колко е стъпката, до кога е търга, бин цена ... тогава няма да има несериозни оферти ...
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Извинявам се грешката е моя.
Начална цена: 10к
стъпка 1к
търга е до 22.7.2012
бин цена: 20к
Хората за по-малко продават цял развит и работещ сайт ... ама ти си знаеш ... за един гол домейн да искаш толкова. Успех от мен ...
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

вече се изтърка с този отговор. Престани да ми спамиш темите. Всеки може да си продава домейните за колкото си иска. За някой от домейните които и преди си ми го казвал това съм ги продал за колкото съм писал, така че е безмислено е това което казваш.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

вече се изтърка с този отговор. Престани да ми спамиш темите. Всеки може да си продава домейните за колкото си иска. За някой от домейните които и преди си ми го казвал това съм ги продал за колкото съм писал, така че е безмислено е това което казваш.

Радвам се за теб. Както виждаш съм ти пожелал и успех и до колкото помня само за ekskurzii.bg съм писал в твоя тема, а до колкото виждам все още си е твой ...
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

10к за домейн? Дай повече инфо за този прословут сайт, колко посещения е имал, защо е затворил, на какво се базира тази цена? Без клишета от сорта - "Нямам време ама има много потенциал". За 10к трябва да продадеш домейна, системата, страницата и машината, от която пишеш. Айде по сериозни оферти, както сам призова. Имам интерес към домейна, но нека бъдем реалистични :)
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Добре, че се извини и си оправи грешката, защото оферти от 150 ЛЕВА са наистина несериозни за този домейн! Сега вече е по-продаваем , 20кОПЕЙКИ може и да даде някой :lol:
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

цената е базирана на оборота който е около 200к за 1г

10к за домейн? Дай повече инфо за този прословут сайт, колко посещения е имал, защо е затворил, на какво се базира тази цена? Без клишета от сорта - "Нямам време ама има много потенциал". За 10к трябва да продадеш домейна, системата, страницата и машината, от която пишеш. Айде по сериозни оферти, както сам призова. Имам интерес към домейна, но нека бъдем реалистични :)
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

ми като е базирана на оборота, за чий х** продаваш само домейна
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

ми като е базирана на оборота, за чий х** продаваш само домейна

Абе какво му се връзваш на тоя. Дропен домейн - requested on: 14/06/2012 18:46:03.164855 EEST
За този оборот - 200к приходите им са било 20-30к ... а разходите доста повече от това ... то ако е бил на печалба нямаше да спрат сайта ... Същото като 888.bg ...
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Радвам се за теб. Както виждаш съм ти пожелал и успех и до колкото помня само за ekskurzii.bg съм писал в твоя тема, а до колкото виждам все още си е твой ...

Е може да си му е ценен :lol: А вариант е и да си го е купил на търг :lol:
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

То явно сичките му домейни, дето се опитва да ги продава, са си му много ценни! Те и затова и ще са си вечно негови де. Да се снима с тях и да си окачи в къщи :lol:
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Човекът даде начална цена, от 10 копейки бе, вие пък.

12 копейки давам, първи път.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Аз не мога да разбера защо всяка тема я обръщате в Общи приказки и лафчета?

Човека търси цена Х - не се кефите на цената - висока е, безумна е, космическа е - той така е решил. Дали ще продаде или не - това е само и единствено негов проблем.
Нужно ли е да спамите, ако нямате реален интерес към офертата? Мнения ли трупате, опитвате се да се издигате в очите на някой ли?!

Наистина не мога да разбера инфантилното поведение на голяма част от потребителите на този форум.
 

Горе