Продавам на търг домейна myoffer.bg

От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Аз не мога да разбера защо всяка тема я обръщате в Общи приказки и лафчета?

Човека търси цена Х - не се кефите на цената - висока е, безумна е, космическа е - той така е решил. Дали ще продаде или не - това е само и единствено негов проблем.
Нужно ли е да спамите, ако нямате реален интерес към офертата? Мнения ли трупате, опитвате се да се издигате в очите на някой ли?!

Наистина не мога да разбера инфантилното поведение на голяма част от потребителите на този форум.

Еми 10000, за домейн е все едно казва, него продавам, ама да пусна една тема, колегите да си полафят.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Аз не мога да разбера защо всяка тема я обръщате в Общи приказки и лафчета?

Човека търси цена Х - не се кефите на цената - висока е, безумна е, космическа е - той така е решил. Дали ще продаде или не - това е само и единствено негов проблем.
Нужно ли е да спамите, ако нямате реален интерес към офертата? Мнения ли трупате, опитвате се да се издигате в очите на някой ли?!

Наистина не мога да разбера инфантилното поведение на голяма част от потребителите на този форум.
Я виж ти!? Адвокатин се намери :) Кое е спам според теб по принцип, хайде открехни ни моля? И я кажи кои са "Общите" ни приказки, а не по темата??
Твоето изказване е все едно да ни кажеш "Кво спамите бре - БТВ търсят рейтинг Х - нагло , ама много нагло се опитват да ни заблудят- те просто така са решили, тяхно право си е . Като не ви харесват - не ги гледайте и си трайте!"
Значи ние спамим, а? А ти не се ли опитваш да ни цензурираш ?:twisted:
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Я виж ти!? Адвокатин се намери :) Кое е спам според теб по принцип, хайде открехни ни моля? И я кажи кои са "Общите" ни приказки, а не по темата??
Твоето изказване е все едно да ни кажеш "Кво спамите бре - БТВ търсят рейтинг Х - нагло , ама много нагло се опитват да ни заблудят- те просто така са решили, тяхно право си е . Като не ви харесват - не ги гледайте и си трайте!"
Значи ние спамим, а? А ти не се ли опитваш да ни цензурираш ?:twisted:

Сигурен бях, че ще има подобни реакции и се изненадвам, че е само от един човек (явно другите още не са налазили форума). Никой не защитавам, не взимам и ничия страна - изказвам мнението(по-скоро възмущението си) си просто.
Общите ви приказки се състоят в коментирите за цената - кое как било, колко струвало, анализ на пазара правите при положение, че това е тема в раздел Продава с дадена цена и за мен е редно да се коментират неща, свързани с домейна като:
Информация за него - какъв бизнес е имал свързаният с този домейн сайт;
Данни за приходи, разходи, посещения - какви е имало, ако са от полза;
Какви позиции е имал домейна в нишата;
Бранда каква репутация е имал
И подобни неща, а не изказвания от сорта "За тези пари се купува цял бизнес" и от сорта.

Връзката, която правиш с Босфор ТВ е неуместна, защото двете нямат база за сравнение. В единият случай става въпрос за гледна точка (Босфора), а в другият за малко уважение спрямо потребител, който по никакъв начин не влияе на никой.
И не се опитвам да ви цензурирам, защото по никакъв начин нито се опитвам да ви затворя устите, нито да ви преиначавам думите, нито да кажа на черното - бяло.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Аз не мога да разбера защо всяка тема я обръщате в Общи приказки и лафчета?

Човека търси цена Х - не се кефите на цената - висока е, безумна е, космическа е - той така е решил. Дали ще продаде или не - това е само и единствено негов проблем.
Нужно ли е да спамите, ако нямате реален интерес към офертата? Мнения ли трупате, опитвате се да се издигате в очите на някой ли?!

Наистина не мога да разбера инфантилното поведение на голяма част от потребителите на този форум.

Колега явно колегите му обясняват,че е в голяма грешка с тази цена.Като едно нещо ти прави такива голями пари,ти би ли го продал?Според мен мнението на колегите което изразяват в темата е доста добро,защото някой хора трябва да се призимят на земята и да искат някакви земни цени на голи домейни.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Глупости!
- И в двата случая иде реч за гледни точки и ти се опитваш да ни кажеш да не изразяваме мнение май!??
- "....да се коментират неща, свързани с домейна...." - е, цената му не е ли свързана с него??
- да, продава се домейн, а не цял бизнес, но цената му не е ли като за цял бизнес. я кажи?
- и като няколко човека го критикуваха остро за безумните му цени за този и за домейна в другата му тема и го попитаха защо, аджеба, иска такива цени, не каза ли той, че защото е бил сайт за групово пазаруване с еди колко си к оборот/печалба (демек БИЛ работещ бизнес с този домейн, ама вече неработещ, хаха) - И ИСКАШ ДА МИ КАЖЕШ , ЧЕ САМО БИВШИ НЯКОГАШНИ РЕПУТАЦИЯ НА БРАНДА И "..Какви позиции е имал домейна в нишата..." ЩЕ МИ ОСИГУРЯТ БЪДЕЩ ПЕЧЕЛИВШ БИЗНЕС, С КОЙТО ДА ИЗБИЯ ТАЗИ БЕЗУМНА ЦЕНА ЛИ?? С думите си продавача не се ли опитва точно в това да ни убеди?? Я да чуем колко човека са чували този бранд и домейн моля? Да, ти просто изказа мнението си (по-скоро възмущението си) за нашите коментари, аз пък директно изказвам възмущението си от поведението на продавача! Проблем? А ти се появи да ми казваш, че говоря общи прирказки и спамя!!??
- "...И не се опитвам да ви цензурирам, защото по никакъв начин нито се опитвам да ви затворя устите..." - ХА!!?? а да ми искаш обяснения защо "обръщате в Общи приказки и лафчета", да ми нареждаш какви въпроси трябва да задавам в темата - това какво е приятелю??
- какъв си ти , че да ни охарактеризираш поведението тук?? Или така ти се опитваш да натрупаш мнения и да се издигнеш в нечии очи?... ;)
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Колега явно колегите му обясняват,че е в голяма грешка с тази цена.Като едно нещо ти прави такива голями пари,ти би ли го продал?Според мен мнението на колегите което изразяват в темата е доста добро,защото някой хора трябва да се призимят на земята и да искат някакви земни цени на голи домейни.

Аз също съм на мнение, че цената е неадекватно висока, не ме разбирайте погрешно. Според мен не това е начина да се обясни на лицето Х - независимо кой е, че тази цена е необоснована, особено за БГ пазара, но вместо да се води някаква градивна дискусия, в която евентуално да се стигне до някаква сделка, всеки плюе и подиграва.
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

Той колегата е купил и бинг.бг и изнудва майкрософт, вие какво си мислите? За това няма да стъпят на българския пазар... изяли са им хляба. А и предприемач.бг беше пуснал тука да се продава... ама админите не клъвнаха :)
 
От: Продавам на търг домейна myoffer.bg

пичове ай стига сте се занимавали с глупости да пишете в пазара има си чат форум или оффтопик или както се нарича,пуснете си тема и си коментирайте колкото искате..бъдете по тактични и утре вие ще продавате нещо си...
пича иска толкова на домейна ако на някой не му отърва, а му харесва звън на тел. пращане на имейл запитване или пм и така...
стига с оценки кой какво и защо...
 

Горе