Продавам нов сайт за тийн обяви

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте продавам нов сайт за тийн обяви. Мисля че сайта има бъдеще но за съжаление нямам време да седя пред компютъра и да се занимавам с него. Сайта не прави много посещения когато не се публикуват обяви. Има плъгин за автоматично публикуване във фацебоок и туиттър. Темплейта го има в 4 цвята червен,зелен,син и розов.Продавам го заедно със домейн-а му (може и с хоста) .
Сайта е http://teen-obiavi.info (Домейна е закупен от шелл-бг)
Цена : по договаряне :)
 
Последно редактирано:
Тия услови за позлване сам ли ги измисли?
 
Не съм аз, дадоха ми ги ? Има ли значение ?
Защо на лс? Нещо те притеснява ли?

Има много голямо значение - крадени са. Кой ти ги даде?
 
Не се прави на луд, махай ги от там.

Здравей!Мерси много че ми помогна да направя сайт за обяви готов е :) Може ли да ми дадеш банер към някой твой сайт да го сложа за реклама докато пусна рекламите от google ? И също така много ми трябва footer.php на www.bezplatni-obiavi.org защото моя е кодиран и немога да го оправя а като го махнах седи грозно. Много ще съм благодарен :) !

Това е сигурно от благодарност, защото не ти пратих банер?
 
От: От: Продавам нов сайт за тийн обяви

Що се правиш на разсеян ? Не му ли виждаш подписа! Махай краденото и се извини на човека.


Един тъпак който беше объркал и други работи по сайта! От къде са откраднати ?!?

п.п
Аз докато си напиша изречението те 10 човека ме изпреварили...:)
 
От: Продавам нов сайт за тийн обяви

Колко пари да е тоя сайт, след като е готова система, няма посещения само някакви си обяви. И още повече, че няма правата за да го продаде. Все едно някой решен, неможе да вземе WP-то да му сложи няколко плугина да сложи тази тема и да добави малко обяви, сложно е нали? След като е решен да продава, едвали някой ще му се навие за повече от 10лв. :)
 

Горе