Продавам нов сайт - социална мрежа

nobreak

Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте. Продавам и zakovi.net. Системата е авторска/не съм аз автора/. Сайта е съвсем нов, няма приходи и посещения/4-5 на ден/, не е събмитван по директории. Мислех да правя нещо, но ми излязоха куп други неща на главата. Продавам скрипта и домейна, без хостинг. Цената я давам на лс/не е голяма/.

Функции на сайта:
Добавяне/Триене/Коментиране/добавяне и триене в лубими/Съобщаване за нередност на линкове/Гласуване
Добавяне/Триене на приятели.
Стена(подобна на facebook) чрез която може да се следи какво правят приятелите ти(техните последни действия)
Системата има и търсачка.
Системата има и функции за създаване и триене на групи, както и влизане и излизане от тях.
Обичайните функции за потребителите:
Регистрация/Вход/Изход/Забравена Парола/Промяна На Потребител
Администрация с много функции.
 
От: Продавам нов сайт - социална мрежа

защо имам регистрация в този сайт като не съм правил ?
като се опитах да си направя и ми изписа че има такава? Даже ми прати забравена парола на имейла?
да не би обяснението да е .... преди време пак се продаваше подобна социалка, но на друг домейн и с друг дизайн и тая да е същата ама малко поокрасена?
 
От: Продавам нов сайт - социална мрежа

защо имам регистрация в този сайт като не съм правил ?
като се опитах да си направя и ми изписа че има такава? Даже ми прати забравена парола на имейла?
да не би обяснението да е .... преди време пак се продаваше подобна социалка, но на друг домейн и с друг дизайн и тая да е същата ама малко поокрасена?

Здравей. Да, имаш стара регистрация затова става така.
 
От: Продавам нов сайт - социална мрежа

за цена питал ли съм ?
ако не съм може да ми я кажеш :)
 

Горе